برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر تاریخی پاری سن ژرمن در اعتراض به عملکرد قطری‌ها از این باشگاه رفت

جمعه، ۲۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۱ — واحد مرکزی خبر

مدیر تاریخی باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه در اعتراض به علمکرد مالکان قطری آن پس از بیش از سه دهه فعالیت از مسئولیت هایش استعفا داد.

سیمون طهار

پایگاه اینترنتی یورو اسپورت نوشت: سیمون طهار مدیر تاریخی و رئیس بخش غیرحرفه ای باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه که در سال دو هزار و هشت به مدت چند ماه ریاست این باشگاه را برعهده گرفت اعلام کرد که پس از سی و چهار سال فعالیت در حوزه مدیریتی این باشگاه، مسئولیت هایش را ترک می کند. وی گفت: «باشگاه ما از هجده ماه پیش با در پیش گرفتن بلندپروازی هایی که تا قبل از آن وجود نداشت و با در اختیار گرفتن امکانات مالی و انسانی فراوانی که توازن بین دو بخش آن (بخش حرفه ای و بخش غیرحرفه ای) را منقلب کرده، ابعاد قابل توجهی به خود گرفته است. من با این احساس این تصمیم را گرفته ام که صادقانه به باشگاهم خدمت و به وظایفم عمل کرده ام زیرا خانه ای را از خود باقی می گذارم که بسیار ساختار و نظام مند است و در همه زمینه‌ها از سلامت خوبی برخوردار است. من کاملا به آینده باشگاه، اهدافش و اینکه باشگاه می داند ارزش‌ها و هویتش را حفظ کند اطمینان دارم.»
به هر حال، سیمون طهار هیچ وزن یا قدرتی نزد تیم حرفه ای پاری سن ژرمن نداشت. اما وی لازم دید درباره مدیران قطری پاری سن ژرمن نیز حرف هایی بگوید: «اینها افرادی عالی هستند اما به خوبی با نحوه کارکرد یا تاریخ باشگاه که دو بخش حرفه ای و غیر حرفه ای دارد آشنا نیستند. آنها فکر می کردند که می توانند به بخش غیر حرفه ای بی اعتنایی کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391