برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بکن‌باوئر: ۱۰۰ هزار سال دیگر رئیس فیفا می‌شوم

پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۷ — ایسنا

"قیصر" ریاستش در فدراسیون جهانی فوتبال را به یکصد هزار سال دیگر موکول کرد!

چندی پیش روماریو، مهاجم دهه ۹۰ تیم ملی برزیل گفته بود، فدراسیون جهانی فوتبال باید فرد دیگری را به ریاست خود برگزیند. او فرانتس بکن‌با‌وئر را جایگزین مناسبی برای سپ بلاتر دانست.

روماریو در گفت‌وگو با مجله آلمانی اشپورت‌بیلد گفت: "او (بلاتر) برای فیفا خوب بود ولی دیگر نیست. اگر بتوانم رئیس فیفا را انتخاب کنم، او فرانتس بکن‌باوئر خواهد بود. او بهترین فردی است که وجود دارد و توانایی این کار را هم داراست. او بازیکن و مربی بسیار خوبی بوده و همواره به هر آنچه پرداخته دست یافته است. فیفا به افرادی جدی نیاز دارد و نه کسی که از این فدراسیون به نفع خودش بهره برداری یا از آن سوء استفاده کند. بکن‌بائوئر شاید بتواند شهرت فیفا را نجات دهد. همه می‌دانند او از نام خوبی برخوردار است."

فرانتس بکن‌باوئر در پاسخ به این اظهارنظر روماریو عنوان کرد، حاضر به پذیرش این سمت نیست. قیصر ۶۷ ساله در شبکه تلویزیونی "اسکای" گفت: "در این عمرم نه ولی شاید ۱۰۰ هزار سال دیگر ریاست فیفا را بپذیرم."

ژوزف سپ بلاتر تا سال ۲۰۱۵ ریاست فدراسیون جهانی فوتبال را برعهده دارد. او چهارمین دور پیاپی روی صندلی ریاست فیفا می‌نشیند؛ هرچند بیش از هر زمان دیگر با فشار شدید اتهام و انتقاد‌ها روبه‌روست. منتقدانی چون محمد بن‌همام که روزگاری دوست، مشاور و دست راست او بوده و اکنون به دشمنان جدی وی تبدیل شده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391