برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

راجرز: درنیمه اول فوق العاده بودیم؛ تک تک بازیکنان در پاسکاری شرکت می کردند

یکشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۲ — گل

مربی لیورپول بعد از اولین برد تیمش در دوهفته اخیر شرایطی خوبی داشت

برندان  راجرز

لیورپول در بازی شنبه شب خود نتوانست کنترل بازی را در دست بگیرد ولی درنهایت موفق شد دتا به سه امتیاز بازی با ساوثهمپتون دست یابد تا این به منزله اولین برد این تیم در دو هفته اخیر باشد.

تک گل دانیل اگر در این بازی کافی بود تا هر سه امتیاز بازی به حساب لیورپول واریز شود. البته آنهادر اکثر دقایق بازی کنترل توپ و میدان را در اختیار دداشتند. در ده دقیقه پایانی بازی، شاگردان راجرز با بی دقتی توپ هایی را از دست می دادند و همین می توانست برای آنها گران تمام شود. در جریان ۹۰ دقیقه بازی، ساوثهمپتون فرصت های اندکی برای گلزنی داشت .

در پایان این بازی برندان راجرز، سرمربی لیورپول درمورد عملکرد تیمش در بازی شنبه شب گفت:« به نظر من ، ما درنیمه اول فوق العاده بودیم و ریتم بازی را در دست داشتیم و توپ را در زمین به گردش در می آوردیم. تک تک بازیکنان در پاسکاری شرکت می کردند. در طول جریان بازی، فقط باید کمی در ضربات نهایی شانس بیاوری و اصلا مهم نیست که چقدر بر بازی تسلط داشته باشی. »

درجریان این بازی لوئیس سوارس به خاطر خطای هند از داور مسابقه کارت گرفت و سرمربی لیورپول در پاسخ به سوالی که آیا به نظر او سوارس در آن صحنه درحال تقلب بوده یا خیر گفت:« فکر نمی کنم که او تقلب کرده باشد. زمانی که صحنه آهسته را دیده باشم، بهتر می توانم قضاوت کنم ولی اگر شما معتقدید که او تقلب کرده، نمی توانم قاطعانه جواب بدهم.»

بازگشت لوکاس به ترکیب قرمزها، موضوعی بود که سرمربی جوان لیورپول را به شدت خوشحال نموده بود. او دراین باره گفت::« لوکاس فوق العاده بود. درنظر من، هرزمانی که او رادر زمین تمرینی تیم می دیدم حس می کردم که واقعا به او در بازیهای تیمم نیاز دارم.حالا او با ماست و می توانیم تفاوت هایی که در زمین ایجاد می‌کند را ببینیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391