برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان رئال این بار انتقادات مورینیورا پذیرفتند

دوشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۹ — گل

اقای خاص معتقد بود که تیمش در بازی با بتیس در اوج نبود و بازیکنانش هم حرف مربی شان را پذیرفته اند و معتقدند که تیمشان می توانست در زمین چمن حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد

تیم رئال مادرید

یک روز بعد از باخت رئال مادرید مقابل بتیس، نوبت به آنالیز عملکرد نفر به نفر بازیکنان دراین مسابقه و لغزش های احتمالی شاگردان مورینیو رسید. بازیکنان رئال مادرید خسته و ناراحت ورزشگاه خانگی بتیس را ترک کردند و بعد از اتمام مسابقه همگی به این نکته اشاره کردند که در این بازی رئال در اوج و مثل همیشه نبوده و از همین رو شانس آنها برای دفاع از عنوان قهرمانی فصل قبلشان سخت تر شده است. دقیقا این موضوعی دردناک برای آنهاست که در اواخر ماه نوامبر شانس قهرمانی تیمشان در لالیگا را کمرنگ تر از همیشه می بینند

شاید این شکست اوضاع رئال در جدول رقابت‌ها را بیش از پیش دردناکتر کرده باشد ولی این باخت سبب تفرقه و دو دستگی درمیان اعضای کادر فنی و بازیکنان رئال نشده و اتفاقا برعکس، بازیکنان رئال معتقدند که مورینیو در انتقاد از عملکرد بازیکنان تیم کاملا حق داشته.

این درحالی است که بعد از باخت رئال مادرید مقابل سویا که با انتقاد مورینیو از بازیکنان رئال همراه بود، بازیکنان خود را شایسته چنین انتقاداتی نمی دانستند ولی حالا تفاوت میان باخت رئال مقابل سویا و باخت این تیم مقابل بتیس این است که مورینیو در پایان بازی با سویا، بازیکنانش را به حرفه ای نبودن متهم کرد . این صحبت‌ها برای کهکشانی‌ها دردناک بود و سبب شد تا آنها به خود بیایند. ولی این بار و بعد از باخت مقابل بتیس، مورینیو از کلمات دیگری برای انتقاد از شاگردانش استفاده کرد وبه این نکته اشاره کرد که تیمش با جدیت و فشردگی و فداکاری لازم بازی نکرده و این بار این انتقادات،کاملا از سوی بازیکنان رئال پذیرفته شد.

البته اختلاف نظرهایی هم درمیان بازیکنان وجود دارد.برخی از بازیکنان معتقدند که عملکرد کنونی تیم مادریدی، هویت و حیثیت باشگاه را زیر سوال برده و طبق گزارش منتشره درروزنامه مارکا عده دیگری از بازیکنان موافق انتقادات مداوم ازعملکرد داوری نیستند ولی حس می کنند که داوران به راحتی علیه آنها سوت می زنند.

در رختکن رئال، بازیکنان برسر عملکرد ضعیف تیم در بازی با بتیس اتفاق نظر دارند ولی بعضی‌ها نمی توانند این جمله مورینیو را از سربیرون کنند که دائما می گوید:« برای پیروزی باید خوب بازی کنیم. تیم های دیگر در برخی نظرات از ما برترند و ما نباید کم بیاوریم.».

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391