برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روسل و ستایش از بازیکنان سابق بارسا

شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۶ — گل

ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسا، اعلام کرد اگر تلاش بازیکنان سابق این باشگاه نبود، آنها به جایی که اکنون هستند، نمی رسیدند.

روسل که در میهمانی شام گروه آگروپاسیو خوگاردو بارسا، گروهی که به بازیکنان سابق بارسا که بعد از بازنشستگی نتوانسته اند شغل دیگری پبدا کنند، کمک می کند، صحبت می کرد، با ستایش از تاثیر این بازیکنان، تصویر امروز باشگاه بارسا را حاصل تلاش این بازیکنان دانست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" دستاوردهای امروز باشگاه در داخل و خارج از زمین به لطف بازیکنان سابق باشگاه است؛ آنها ارزش های کنونی باشگاه را شکل داده اند. این چیزی است که ما را به باشگاهی یگانه تبدیل کرده است؛ چیزی بیش از یک باشگاه.

ما در باشگاه همیشه به عنوان یک گروه کار می کنیم. به همین دلیل است که ما همیشه یک نفر را در هیئت مدیره داریم که که ارتباط نزدیکی با بازیکنان قدیمی باشگاه دارد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391