برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روسل: تیتو به جمع ما بازمی گردد؛ کاملا مطمئنیم

پنجشنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۸ — گل

ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا و آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی این باشگاه عصر روز ۴شنبه در کنفرانسی خبری در شهرک ورزشی بارسلونا شرکت کردند.

ساندرو روسل

کارلس پویول، چابی ارناندس، ویکتور والدس و آندرس اینیستا، کاپیتان های بارسا هم درسالن کنفرانس خبری حضور داشتند.

موضوع اصلی و هدف برگزاری این کنفرانس خبری عود کردن بیماری تیتو ویلانووا بود.

ساندرو روسل صحبت هایش را این گونه آغاز کرد:« عصر بخیر. ما این کنفرانس خبری را ترتیب دادیم؛ چون در جواب پاتولوژی تیتو مشخص شده که بیماری اش دوباره عود کرده و او باید زیر تیغ جراحی برود. در ابتدا می خواهیم حمایت بی پایانمان را از تیتو ابراز کنیم. آن چیزی که الان از هرچیز دیگری مهم تر است این است که تیتو خوب شود. تیتو خیلی قوی است، خیلی قوی... ما مطمئنیم که او به جمع ما بازخواهد گشت. در باشگاه هم ما واقعا قدرتمند و متحد هستیم. ما توانایی این را داریم تا بر تمام مشکلات پیش رویمان غلبه بکنیم. ما روز قبل این خبر را شنیدیم. ما می خواهیم حداکثر احترام ممکن را برای تیتو قائل باشیم. او می خواست تا خودش قبل از شروع جلسه تمرینی امروز اوضاع را برای شاگردانش توضیح دهد. من هم تصمیم گرفتم ناهار رسمی تیم و سایر مراسم را تعطیل و لغو کنیم. می خواهم از طرف باشگاه و تیتو از همه این حمایت‌ها تشکر کنم.»

روسل ادامه داد:« مهمترین نکته حال حاضر باشگاه تیتو و بهبود اوست. سعی می کنیم که شرایط کاملا عادی باشد ولی اصلا ساده نیست؛ چون تیتو در جمع ما نخواهد بود. منتظرش می مانیم و فعلا کار را بدون او ادامه می دهیم. تمام ما باید احترام زیادی بگذاریم. بعضی وقتها نظراتی بدون اطلاع از شرایط مطرح می شود واصلا نباید این طور باشد. ما کنفرانس خبری صبح روز ۴شنبه را لغو کردیم؛ چون هنوز اطلاعات زیادی نداشتیم. ما از گمانه زنی خوشمان نمی آید ولی نمی توانستیم کار دیگری بکنیم.»

روسل درمورد شرایط تیتو هم گفت:« من تیتو را کاملا قوی دیدم؛ چون او واقعا هم قوی است و نگران خانواده اش است. او نگران فرزندانش، همسرش و والدینش بود. باید او را در کمال آرامش بگذاریم تا بتواند به صورت شخصی و درونی این مسائل را پشت سربگذارد.اولین واکنش دراین شرایط این است که دوست داری در کنار کسانی که دوستشان داری باشی. می دانم که تیتو در دستان افراد مطمئنی سپرده شده. این بار این خانم دکتر که تیتو را جراحی می‌کند ، بهترین دکتر در این زمینه است. .»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391