برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دونده المپیکی انگلیس: مشکل سرعت تورس دو هفته ای حل می شود

جمعه، ۱۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۲۳ — گل

دارن کمپبل، دونده سابق انگلیسی و برنده مدال طلای المپیک ۲۰۰۴ آتن اعلام کرد که می تواند در دو هفته، مشکل دویدن فرناندو تورس را حل کند.

فرناندو تورس

کمپبل که در حال حاضر به عنوان مربی دوی سرعت راگبی بازها و فوتبالیست‌ها فعایت می کند، معتقد است برای حل مشکل ستاره اسپانیایی چلسی زمان زیادی نیاز نیست.

او در گفتگو با تلگراف گفت:" فرناندو واقع سریع بود. او باید طوری تمرین کند که مناسبش باشد. شاید او بار دیگر به تمرین در سالن نیاز دارد.

این تمرینی است که بهتر است در تمرینات پیش فصل انجام شود اما فکر می کنم تورس تنها به دو هفته زمان نیاز دارد. فکر می کنم اکر دو هفته براساس برنامه معینی تمرین کند، بار دیگر بخش زیادی از سرعتش را به دست خواهد آورد.

مطمئنم می توانم مشکل او را حل کنم. به نظر نمی رسد او نیاز به فرآیندی طولانی داشته باشد زیرا بازیکنانی در این سطح خیلی آماده هستند. کار کردن با بازیکنان فوتبال و راگبی فوق العاده است. زیرا نگرانی ای بابت آمادگی آنها وجود ندارد و تنها باید روی سرعت آنها کار کرد.

در مورد فرناندو فکر می کنم او به اندکی کار با وزنه و آموزش دویدن سرعتی نیاز دارد تا بار دیگر قدرت به ماهیچه هایش برگردد. به همین دلیل است که دونده های سرعت وزنه می زنند چون به این طریق ماهیچه های شان سرعت انفجاری و قدرت به دست می آورد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391