برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تدابیر امنیتی در ورزشگاه های آلمان تشدید می شود

پنجشنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۵ — ورزش۳

مسوولان لیگ فوتبال آلمان و باشگاه های عضو آن در مورد تشدید تدابیر امنیتی حاکم بر ورزشگاه‌ها در جریان برگزاری مسابقات به توافق رسیدند.

به گزارش رویترز، این لیگ و ۳۶ باشگاه عضو آن موافقت کردند که برای جلوگیری از ورود مواد آتش زا و دودزا به درون ورزشگاه ها، بازرسی بدنی تماشاگران هنگام ورود به استادیوم‌ها شدیدتر و محدودیت هایی نیز برای توزیع بلیت در بین هواداران تیم مهمان وضع شود.

این تصمیم‌ها پس از بروز حوادث خشونت آمیزی در جریان دیدار تیم های بوروسیا دورتموند و شالکه و همچنین هانوفر و درسدن اتخاذ شده است.

رائوبال رییس لیگ فوتبال آلمان در این باره به خبرنگاران گفت: تشدید تدابیر امنیتی به نفع فوتبال حرفه ای خواهد بود. این تصمیمات که شامل ۱۶ نکته بود توسط اکثریت اعضا پذیرفته شد.وی در حالی این اظهارات را بیان کرده که اعتراض های گسترده ای در سراسر آلمان نسبت تغییرات اخیر رخ داده است.

رییس ۶۵ ساله لیگ فوتبال آلمان با وجود این افزود: هیچ تصمیمی که به ضرر هواداران باشد، گرفته نشده است بلکه همه تدابیر به نفع فوتبال و آینده آن خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391