برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یووه اروپایی متولد شد

چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۴ — گل

یووه با این بازی ، خود را به اروپا نشان داد و فوتبال دوستانِ ایتالیایی را به داشتن یک تیم در دور بعد امیدوار

تیم یونتوس

بعضی‌ تیم‌ها هستند که نامشان با بزرگی‌ عجین شده ، حکایتِ بزرگی است که از اسب می‌‌افتد ، نه از اصل ؛ یوونتوس نمونه بارز یکی‌ از این نام‌ها و تیم هاست ؛ مهم نیست چند سال و به چه دلایلی از لیگ قهرمانان دور بوده، این تیم بزرگی‌ کردن را خوب میداند. بازی مقابل چلسی یکی‌ از آن نمایش‌های کلاسیک یووه بود.چیزی که حسرتش سالها بر دل‌ِ هوادارانش مانده بود.این یووه بزرگ بود که وارد زمین شد.آنها آمده بودند تا با صدای بلند فریاد بزنند که ما همان یووه‌ای هستیم که سالها تنور این لیگ را گرم میکردیم و ما دوباره هستیم.
یک بازی سراسر حساب شده،از دقیقه یک؛انتحاری و با ضریب اشتباه پایین،آنها خوب میدانستند که اشتباه در بازی امشب مساوی است با یک سال دیگر ادامه حسرت.حملات به قدری پر دامنه، سریع و پر تعداد بود که از دست چکِ بزرگ هم دیگر کاری بر نمی‌‌آمد.یک گٔل و تسلط کامل در نیمه اول،دو گٔل در نیمه دوم ، همه و همه یک بازی لذت بخش را جلوی چشمِ دنیا به تصویر کشید.

یووه در دفاع و حمله عالی‌ بود،یک بازی مدرسه‌ای و دقیق.چیزی که ایتالیائی‌های طرفدار یووه که تعدادشان از شمال تا جنوب این کشور و به رغم اختلافات گسترده منطقه یی از تمام تیمها بیشتر به نظر می‌رسد را به آینده امیدوار کرد. و این بوفون بزرگ بود که در طول بازی اعتماد را به تیم بخشید و در پایان بازی و در مصاحبه با اسکای این برد را "نشانه ای" به اروپا و ایتالیا توصیف کرد و گفت :"این برد نشانه بسیار خوبی‌ بود برای ایتالیا و اروپا برای برطرف کردن شک آنها،اگر کوچکترین شکی به تیم ما داشتند." که البته با این جمله دو پهلو که با لحنی طعنه آمیز بیان کرد،روشن نکرد که منظورش از شک در مورد قدرتِ تیمی بوده یا شایعاتِ عموما بی‌ اساسی‌ که در کنار یووه وجود دارد.
یووه با این بازی ، خود را به اروپا نشان داد و فوتبال دوستانِ ایتالیایی را به داشتن یک تیم در دور بعد امیدوار؛ امشب ، یووه درخشید و همه ما را با نوستالژی بازی‌هایش در سالهای نه چندان دور راهی‌ رختِ خواب کرد،هر چند هنوز تا آن روز‌ها و آن تیم رویایی دهه نود و اوایل ۲۰۰۰ راهی‌ طولانی‌ دارد...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391