برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت آلگری و آمبروزینی:این حرکتی غیرمتمدنانه بود

جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۰ — گل

پرو پاتریا تیمی از دسته سه ایتالیا با عنوان پرو لیگا ۲ حضور دارد و طی برنامه ریزی های انجام شده قرار بود که عصر روز پنجشنبه یک دیدار دوستانه به منظور آمادگی هر چه بیشتر مقابل میلان برگزار کنند.

ماسیملیانو  آلگری

بازی در همان ابتدا به دلیل توهین نژادپرستانه علیه کوین پرینس بوآتنگ هافبک غنایی -آلمانی تبار میلان لغو شد . درجریان این اتفاق بود که این بازیکن با نا امیدی هر چه تمام تر توپ را برداشت و با عصبانیت به سمت طرفداران به نشانه اعتراض پرتاپ کرد.سپس او زمین مسابقه را ترک کرد و به دنبال او ماسیمو آمبروزینی، کاپیتان روسونری و باقی بازیکنان تیم به نشانه اعتراض از زمین مسابقه خارج شدند.

ماکس آلگری سرمربی ۴۵ ساله میلان پس از لغو این بازی دوستانه ضمن حمایت از تصمیم شاگردانش در مصاحبه با خبرنگاران چنین گفت ": امکان نداشت که تصمیمی به غیر از این گرفته شود.ما از آنچه که اتفاق افتاد بسیار ناراحت و عصبانی هستیم.میلان با هدف و شعار احترام به تمام بازیکنان تیم‌ها بازی می‌کند و پا به میادین ورزشی می گذارد. باید این گونه حرکات غیر متمدنانه متوقف شود,با توجه به لغو بازی ما برای آن دسته از هوادارانی که برای تماشا و لذت از این بازی به ورزشگاه آمده بودند متاسفیم. قول می دهیم که این بازی یک بار دیگر برگزار شود و ما نیز بازگردیم.از باشگاه و بازیکنان پرو پاتریا همین جا معذرت می خواهم اما ما تصمیم دیگری نمی توانستیم بگیریم و مجبور به ترک زمین مسابقه شدیم"

او در پایان گفت: " امیدوارم که این تصمیم پیامدی مثبت داشته باشد"

آمبروزینی نیز در این رابطه چنین گفت:" ما به اینجا آمدیم تا مردم و طرفداران پرو پاتریا شاهد یک بازی زیبا باشند. اما در همان ابتدا شاهد حرکات و شعارهای زشتی از سوی برخی هواداران این تیم بودیم و در نهایت نمی توانستیم بازی را با چنین شرایطی ادامه بدهیم.باید اینگونه حرکات متوقف شوند و از همین جا از عموم مردم و هواداران برای این تصمیم عذرخواهی می کنم چرا که این موضوع ربطی به اکثریت هواداران این تیم نداشت"

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391