برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلگری : این تساوی یک امتیاز ارزشمند بود

دوشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۶ — گل

میلان یکشنبه شب در حالی در یک بازی سخت به مصاف سمپدوریا رفت که پیش از آن ۱۲۰ دقیقه خسته کننده را در بازی برابر یوونتوس در کوپا ایتالیا تجربه کرده بود و کاملا خستگی در میان بازیکنان میلان مشخص بود؛

ماسیملیانو  آلگری

البته یوونتوس نیز به نتیجه ای بهتر از تساوی در بازی برابر پارما دست نیافت.

با توجه به شکست دوباره فیورنتینا و رم این بازی بهترین فرصت برای شاگردان آلگری بود تا اختلاف خود را با تیم های بالای جدول کم کنند اما در نتیجه به کسب یک تساوی بدون گل رضایت دادند.

به نقل از ac-milan.ir-آلگری پس از تساوی تیمش برابر سمپدوریا از هفته بیستم سری آ ایتالیا به خبرنگاران گفت: "این یک امتیاز خارج از خانه قطعا بی ارزش نبوده و نباید فراموش کنیم ما برابر تیمی بازی کردیم که در دیدار اخیرش موفق به شکست یوونتوس در تورین شد و البته زمان بیشتری برای استراحت و آمادگی برای این بازی نسبت به ما داشتند.در نیمه اول از سوی سمپدوریا به شدت تحت فشار بودیم، اما با گذشت زمان بازیکنانم بر روی دروازه سمپدوریا فشار آوردند و ما حتی می توانستیم در اواخر بازی بهتر از این‌ها عمل کنیم. در این بازی دروازه خود را بسته نگه داشتیم و این بسیار مهم است.ما توپ را بسیار خوب در تمام نفاط زمین به حرکت در می آوردیم اما باید سریعتر از این‌ها باشیم"

آلگری در این بازی تصمیم گرفت تا برای نخستین بار از ابتدا از ام بایه نیانگ ۱۸ ساله در کنار استفان الشعراووی ۲۰ ساله و بویان ۲۲ ساله در خط حمله روسونری استفاده کند.او در این باره گفت: " ما در این بازی از چهار بازیکن جوان در ترکیب استفاده کردیم.نیانگ به مانند دیشیلیو بازی خوبی را انجام داد. استفان الشعراووی هم در این فصل بازی های بسیاری را ۹۰ دقیقه تمام تجربه کرده . بنابراین او کاملا احساس خستگی می کرد و نیاز به استراحت داشت.بویان نیز بازی نستبا خوبی را به نمایش گذاشت"

او در ادامه در رابطه با شرایط بازی برابر سمپدوریا گفت " سرنوشت اینگونه بازی‌ها معمولا توسط اتفاق‌ها رقم می خورد و ما باید استفاده بهتری از این موقعیت‌ها می کردیم.نمی خواهم بگویم که استفاده از سه جوان در خط حمله اشتباه بود ,ما تنها باید تلاش کنیم تا خطاهای فردی و سطحی مرتکب نشویم. اما این تیم در حال پیشرفت است"

آلگری سرمربی ۴۵ ساله میلان در پایان چنین گفت"ما سازمان یافته تر از سمپدوریا بازی کردیم و کمتر تحت فشار بودیم.در مجموع سمپدوریا نیز با انجام یک بازی خوب شب بسیار خوبی را سپری کرد.اگر بتوانیم انسجام دفاعی بهتری داشته باشیم ، عملکرد ما در حمله نیز سازمان یافته و بهتر خواهد شد"

میلان با این تساوی با قرار گرفتن در رتبه هفتم به یک امتیازی رم و چهار امتیازی فیورنتینا رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391