برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنیتس:نباید تورس را مقصر این باخت دانست؛ چون تیم باخته به این مسائل پرداخته می شود

پنجشنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۳ — گل

سرمربی آبی‌ها براین باور است که مسئولیت نتایج تیم برعهده تمام بازیکنان تیم است ؛ چون همگی آنها باید در خلق موقعیت های گلزنی سهیم باشند

رافائل بنیتز

رافا بنیتس سرمربی چلسی در پایان دیدار تیمش مقابل سوانسی که با باخت تعجب آور ۰-۲ چلسی در رقابت های لیگ کاپ همراه بود از انتقاد از فرناندو تورس سر باز زد.

عملکرد ضعیف این بازیکن اسپانیایی در بازی ۴شنبه شب باعث شد تا تورس از سوی هواداران چلسی هو شود. تورس ۵۰ میلیون پوندی در دقیقه ۸۱ بازی از زمین خارج شد و دمبا با به جای او وارد زمین مسابقه شد.

این اولین باری بود که هواداران چلسی فرناندو تورس را هو کردند ولی بنیتس براین باور است که نباید تورس را مقصر این باخت دانست و اعلام کرد که از نمایش تیمش در این بازی رضایت دارد. دمبا با در جریان این بازی تنها ۹ دقیقه فرصت داشت و او هم نتوانست کاری از پیش ببرد.

درپایان این مسابقه بنیتس گفت:« من فکر می کنم که ما در اواخر بازی فرصت های خوبی داشتیم ولی به عنوان یک تیم ما از همان دقیقه اول فرصت خلق می کردیم. خلق فرصت های گلزنی وظیفه یک بازیکن یا یک مهاجم نیست. ما ماتا، رامیرس، داوید لوئیس را داریم که این سه ۲۳ فرصت خلق کردند. وقتی مقابل تیمی بازی می کنیم که یک بازی عمقی را به نمایش می گذارد ما هم باید موقعیت خلق کنیم. من از شیوه عملکرد تیمم راضی هستم و فکر نمی کنم که بتوان راجع به یک بازیکن خاص صحبت کرد. ما فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم و در نیمه اول بازی می توانستیم دو یا سه گل بزنیم و در نیمه دوم هم این فرصت را داشتیم که به یک یا دو گل برسیم. ما دو اشتباره بزرگ مرتکب شدیم و چوبش را خوردیم. واقعیت چیزی جز این نیست. تیم ما تهاجمی بازی می کرد و مالکیت توپ را در دست داشت و مقابل تیمی که تیم خوبی هم بود و تدافعی بازی می کرد، کنترل میدان را در دست داشت.»

بعد از آنکه دنی گراهام گل دوم سوانسی را به ثمر رساند، جو خشمگین ورزشگاه استمفورد بریج به مراتب بدتر شد و تبدیل به یک جو مسموم گردید ولی بنیتس درادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که حواس شاگردانش با مسائل خارج از بازی پرت نمی شود. بنیتس ادامه داد:« شما به این دلیل تمام این مسائل را آنالیز می کنید چون که تیم باخته است ولی شیوه بازی کردن ما، کنترل ما بر توپ و میدان و فرصت هایی که خلق کردیم را نگاه کنید؛ این تمام کارهایی است که ما می بایست انجام می دادیم. فقط باید در زمینه گلزنی محتاط تر باشیم. ولی ما خیلی از کارها را خیلی خوب انجام می دهیم.»

بنیتس درادامه از برانیسلاو ایوانوویچ هم دفاع کرد؛ بازیکنی که دو اشتباه سهمگینش دو گل سوانسی را به همراه داشت. بنیتس دراین باره ادامه داد:« هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند و این موضوع مهمی نیست. نکته مهم این کاری است که بازیکنان بعد از این اشتباه انجام می دهند و ایوانوویچ بعد از این دو اشتباه تمام توانش را به کار گرفت و تیم ما هم فرصت های متعددی خلق کرد . این اتفاقی است که ممکن است در دنیای فوتبال رخ دهد و مهم این است که تمرکزمان را برروی بازی بعدی قرار دهیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391