برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویلاس بواس: مورینیو بهترین مربی تاریخ است

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۹ — گل

سرمربی تاتنهام به تمجید از هموطن و همکار سابقش پرداخته و تجربه همکاری با مورینیو را بی نظیر خوانده

ژوزه مورینیو و آندره ویلاس بواس

آندره ویلاس بواس سرمربی جوان تاتنهام، ژوزه مورینیو را بهترین مربی تاریخ دنیای فوتبال خوانده

این مربی ۳۵ ساله در پورتو ، چلسی و اینتر دستیار ژوزه مورینیو بود و بعد از آن بود که به تنهایی تجربه سرمربیگری را آغاز کرد. ویلاس بواس در صحبت هایی به اهمیت درسهایی که از مورینیو گرفته اشاره کرد و اعلام کرد که کارکردن در کنار مورینیو یک افتخار بزرگ بوده.

ویلاس بواس در صحبت هایی به روزنامه برزیلی لاسنت گفت:« مورینیو شاید بهترین مربی تاریخ باشد. کار کردن در کنار او تجربه بی نظیری است. سخت است بتوان کسی را با حرفه ای گری، فداکاری و دانش او نست به بازی پیدا کرد. خوشبختانه من خودم را به خاطر کار کردن در کنار او و بررسی مسابقات تیم خودمان و تیمهای حریف ، یک مربی حرفه ای می دانم. کار کردن برای مورینیو و درس گرفتن از او و متدهای تمرینی اش یک افتخار و برتری است .»

ویلاس بواس در ادامه هرگونه مقایسه میان او و مورینیو را رد کرد؛ دو مربی ای که تجربه موفقی در هدایت پورتو داشتند. ویلاس بواس بعد از هدایت پورتو، روی نیمکت مربیگری چلسی نشست. این مربی جوان ادامه داد:« این مقایسه‌ها توسط افرادی که از بیرون بازی را نگاه می کنند انجام می شود. آنها نگران این نیستند که افراد را به هم تشبیه کنند. ما شاید همیشه راه هایی برای هدایت پیش رو داریم که دراین راه ها، افراد شاید مثل هم فکر کنند؛ ولی این تقلید نیست.من اصلا نگران این موضوع نیستم.»

سرمربی جوان تاتنهام به تمجید از نقش سربابی رابسون روی کارنامه ورزشی اش پرداخت و گفت:« او در ساخت من نقش پررنگی داشت؛ من هم هوادار پورتو بودم. من با او شروع به صحبت کردن در مورد بازیکنان نمودم و او خیلی دوستانه به من گفت که به من اجازه می دهد که سرتمرینات تیم بیایم. این همان زمانی بود که عشق من به فوتبال و تاکتیک های فوتبالی شروع شد . او نقش پررنگی در انتخاب من داشت. من دوره های مربیگری را شروع کردم؛ آن هم در سنی خیلی کم. از این روزها همیشه خاطرات خوبی در ذهن من نقش بسته.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391