برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دشان: وقتی در میدان کم‌فروشی نکنی، آسوده‌‌ خاطر هستی!

چهارشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۰ — فارس

سرمربی فرانسه تاکید کرده اگر در میدان خوب بازی کنی، همواره آسوده خاطر هستی.

دیدیه دشام

دیدیه دشان از تابستان گذشته که به جای لوران بلان زمام امور تیم کشورش را بر عهده گرفت، سعی کرده روح مبارزه و جنگندگی را زنده کرده تا فرانسه همانند سال‌های گذشته تیمی قوی در عرصه جهانی شود.

وی در این مورد در گفت‌وگویی اظهار داشت: اکنون مهم‌ترین بحث در مورد تیم فرانسه‌، این است که بار دیگر قابلیت رقابت‌ در سطح بالا را بدست آورد. من مرتب به بازیکنان گوشزد می‌کنم هر آنچه که در وجود دارند را ‌در زمین عرضه کنند. به آنها می‌گویم وقتی در زمین همه توان‌تان را خرج کنید و کم فروشی نکنید،‌ وجدانی آسوده خواهید داشت. بر این اساس باید برای بهبود اوضاع خود و تیم‌تان تلاش کنید.

او افزود: اکنون در تیم بحث کنار هم قراردادن بهترین بازیکنان کشور مطرح نیست بلکه این هدف دنبال می‌شود که گروهی از بهترین‌ها در کنار هم رشد کرده تا بتوانند همچون گذشته به اهداف عالی برسند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391