برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هواداران فوتبال درآلمان به سکوت اعتراض آمیز در ورزشگاهها پایان دادند

پنجشنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۷ — واحد مرکزی خبر

هواداران آلمانی از پایان اعتراض برضد تدابیر جدید امنیتی در ورزشگاههای این کشور خبر دادند.

هواداران فوتبال در آلمان از اواسط ماه گذشته میلادی در اعتراض به تدابیر جدید امنیتی در ورزشگاههای این کشور در آغاز بازیها چند دقیقه سکوت می کردند اما انتشار این خبر بدان معناست که دیگر هواداران فوتبال به این سکوت پایان خواهند داد.

جنبش موسوم به دوازده دوازده که از دوازدهم دسامبر این اقدام اعتراض آمیز را آغاز کرده بود پس از آنکه توسط مسئولان لیگ فوتبال آلمان به مذاکره دعوت شد از پایان این حرکت اعتراض آمیز خبر داد.
سازمان لیگ فوتبال آلمان و سی و شش باشگاه لیگ بوندس لیگا یک و دو ماه گذشته درباره افزایش تدابیر امنیتی، جلوگیری از ورود فشفشه و بمبهای دودی، افزایش دوربین های مدار بسته و آموزش بیشتر به ماموران امنیتی ورزشگاهها توافق کردند.
جنبش دوازده دوازده روز پنجشنبه در وب سایت خود اعلام کرد پس از تعطیلات زمستانی دیگر خواستار سکوت اعتراض آمیز در آغاز مسابقات نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری آلمان، این جنبش اعلام کرد مسئولان بلندپایه بوندس لیگا رهبران این جنبش را برای مذاکره دعوت کرده اند و با درخواست های اولیه این جنبش موافقت کرده اند بنابراین دیگر خواستار ادامه سکوت در ورزشگاهها نخواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391