برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دریافت غرامت بیش از یک میلیونی رئال از فیفا

سه‌شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۱ — فارس

باشگاه رئال مادرید به دلیل مصدومیت هافبک برزیلی خود در تمرینات تیم ملی بیش از یک میلیون یورو غرامت از فیفا دریافت کرد.

مارسلو

با کسب اجازه مارسلو از سوی کادر پزشکی باشگاه برای حضور در تمرینات، تعداد دقیق روزهای مصدومیت وی مشخص شده تا دقیقا بتواند خسارتی را که رئال مادرید در این مدت متحمل شده، محاسبه کند.

محاسبه ۵۶ روز برابر با مبلغ یک میلیون و ۱۵۰ هزار و ۶۸۸ یورو است که مبلغی است که رئال مادرید از طریق برنامه حفاظت از باشگاه‌ها که توسط هیئت مدیره فدراسیون فوتبال تعیین شده، دریافت خواهد کرد. مادرید یکی از اولین باشگاه‌هایی است که از این طرح عوایدی را دریافت می‌کند.

هدف از اجرای این طرح آن است که به باشگاه‌هایی که به بازیکنانشان اجازه می‌دهند در بازی‌های ملی به میدان بروند، غرامت پرداخت کند. اگر مصدومیت یا اتفاقی در این مدت رخ دهد، فیفا قراردادی که با یک شرکت بیمه منعقد کرده، این خسارت را پرداخت خواهد کرد.

مارسلو ۱۴ اکتبر در حالی که در تمرین تیم ملی برزیل حضور داشت، مصدوم شد. پای راست مدافع رئال شکسته شد، مصدومیتی که او را به مدت ۳ ماه از میادین دور نگه داشت. مارسلو ۷ ژانویه به تمرینات بازگشت. قوانین فیفا اجازه کادر پزشکی برای حضور در تمرینات را به عنوان آخرین روز مصدومیت وی در نظر خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391