برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گیگز: در پایان فصل درباره ماندن یا رفتن تصمیم می گیرم

دوشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۱ — واحد مرکزی خبر

رایان گیگز مهاجم ولزی منچستر یونایتد گفت در پایان فصل درباره تمدید قرارداد با این تیم تصمیم گیری خواهد کرد.

رایان گیگز

این بازیکن سی و نه ساله که با منچستر یونایتد دوازده بار قهرمان لیگ برتر و دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است گفت در پایان فصل برای ماندن یا رفتنش از منچستر یونایتد با آلکس فرگوسن سرمربی این تیم گفتگو خواهد کرد.
گفتنی است گیگز در حالی این اظهارات را گفت که فرگوسن در فصل جاری تنها شانزده بار از وی بازی گرفته است.
گیگز که در مجموع با منچستر یونایتد بیست و چهار جام گرفته است گفت باید در پایان فصل ببینم چقدر به باشگاه کمک کرده ام و پس از آن با فرگوسن درباره ماندن و رفتن گفتگو خواهم کرد.
وی گفت در حال حاضر هیچ مشکلی با این مسئله ندارم و از فوتبال بازی کردن لذت می برم. با این حال تا پایان فصل چند ماه مانده است و هیچکس نمی داند در این فاصله چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
بال کناری ولز گفت باید همزمان با لذت بردن از بازی و تمرین، به تیم هم کمک کنم.
گیگز که از فصل هزار و نهصد و نود ، نود ویک میلادی در منچستر یونایتد عضویت دارد، فرگوسن را عامل تداوم و ماندگاریش دانست و گفت فرگوسن دایما شیوه تمرینهای خود را تغییر می دهد.
وی گفت در حال حاضر فکر می کنم تمرین هایی سبک تر از بازیکنان جوان دارم زیرا فرگوسن می داند من در شرایط حاضر نیازهای متفاوتی در مقایسه با دیگر بازیکنان دارم.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، گیگز گفت با این حال من قصد ندارم که آمادگی بدنی خود را از دست بدهم زیرا در این صورت نمی توانم با بازیکنان دیگر چه در تمرین و چه در زمین مسابقه رقابت کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391