برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اینیستا: من برای خوشبختی فوتبال بازی می کنم نه برای جام

جمعه، ۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۳ — گل

آندرس اینیستا در گفتگو با برنامه پریمر توک راک ۱ به بررسی شرایط کنونی تیمش در رقابت های لالیگا و انگیزه هایی که او را به درخشش وا می دارد پرداخته و اعلام کرده که بارسا نباید با خونسردی از تلاش و مبارزه در لالیگا دست بکشد.

آندرس  اینیستا

*برای خوشبختی بازی می کنم و نه برای جام: من برای آنکه احساس خوشبختی کنم، برای آنکه خانواده ام و عزیزانم و هوادارانم به من افتخار کنند فوتبال بازی می کنم. می خواهم آنها سال به سال مرا در حال بهبود و پیشرفت بدانند. من برای خوشبختی فوتبال بازی می کنم تا زندگی ام معنا داشته باشد و برای جام بازی نمی کنم .درست است که فتح جام هدف و دلیل تلاش من است ولی احساس شخصی ام برای ورود به زمین چمن این است که خوشحال و خندان به خانه بازگردم. از همه مهمتر برای من این است که مردم تو را فراتر از جام های قهرمانی ببینند..

*زمانی زیاد تا پایان لالیگا: اگر ما بر این باور باشیم که محال است که قهرمانی از چنگمان خارج شود، مطمئن باشید که این اتفاق می افتد؛ از ماه ژآنویه تا پایان رقابت های این فصل باید هر بازی برای ما حکم یک فینال را داشته باشد. ما در چنین شرایطی خاطراتی را به یاد می آوریم که قابل تصور هم نیستند. ما نمی توانیم اجازه دهیم که این قهرمانی از چنگ ما بپرد. هنوز زمان زیادی تا پایان فصل مانده ونباید خونسرد و ریلکس باشیم. تک تک بازیها سخت هسند و باید با کسب حداکثر امتیازات به خط پایان برسیم

*تیتو مربی ماست: تیتو برای ما از همان احترامی برخوردار است که گواردیولا برخوردار بود. او سرمربی ما، لیدر ماست و تمام بازیکنان تنها کاری که باید انجام دهیم این است که این را نشان دهیم. تیتو و گواردیولا دو شخصیت کاملا متفاوت هستند. هرکدامشان به یک نحو پیغامهایشان را به گروه منتقل می کردند و ما تا پای جان با آنها هستیم.

*شوکی که بعد از بیماری مجدد تیتو وارد شد: این غیرممکن است که بتوانیم خودمان را جای تیتو یا خانواده اش بگذاریم.او حالا حالش خوب است و در جمع خانواده اش است. فقط امیدواریم که حالش خوب باشد و بهبود یابد و هرزمان که ممکن است به میادین بازگردد. ازشنیدن خبر عود کردن بیماری تیتو واقعا شوکه شدیم. او دقیقا می داند که از حمایت تمام و کمال ما برخوردار است،حتی در شرایط خیلی سخت. او به ما قدرت می دهد ؛ چون می بینیم که او انسانی است که لحظات سختی را پشت سرمی گذارد ولی می جنگد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391