برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اینیستا سفیر ترویج زندگی سالم در میان دانش‌آموزان آلباسته شد

پنجشنبه، ۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۸ — فارس

هافبک بارسلونا به عنوان سفیر منطقه کاستیا لامانکا، برای ترویج زندگی سالم در میان دانش‌آموزان انتخاب شد.

آندرس  اینیستا

میزان چاقی کودکان در اسپانیا در سال‌های اخیر سر به فلک گذاشته است و دولت کاستیا لامانکا، منطقه‌ای که آندرس اینیستا در آن به دنیا آمده و بزرگ شده است، از ستاره بارسلونا خواست تا برای درمان این مسئله به آنها کمک کند.

اینیستا به عنوان سفیر برنامه «یک کاستیا لامانکای فعال‌تر»، ابتکار دولت منطقه برای تشویق عادت‌های سالم زندگی انتخاب شد. او الگوی کاملی است، با توجه به ارزش‌هایی که درون و بیرون زمین مسابقه نشان می‌دهد و محبوبیتش در میان هواداران، به این منظور انتخاب شد.

مارسیال مارین، وزیر آموزش، فرهنگ و ورزش کاستیا لامانکا پیش از امضای تفاهم‌نامه‌ای با دولت محلی آلباسته-ایالتی که اینیستا در آن به دنیا آمده- برای ترویج ورزش در میان دانش‌آموزان که یکی از موارد برنامه منطقه‌ای است که اینیستا برای آن انتخاب شده است، به تمجید از هافبک بارسلونا و تشریح دلایلش برای انتخاب وی به عنوان سفیر پرداخت.

وی در این باره اظهار داشت: از آنجایی که این برنامه درباره ترویج ورزش، شیوه زندگی سالم و عملکرد مدرسه است، هیچ کس نمی‌توانست سفیر بهتری نسبت به اینیستا باشد.

توافق با دولت آلباسته ارزشی نزدیک به ۵۶۶ هزار یورو دارد که برای کمک به ۱۱ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز هزینه خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391