برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکولاری: درحال بررسی شرایط بازیکنانی مثل کاکا ورونالدینیو هستم

پنجشنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۳ — گل

لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی جدید تیم ملی برزیل که بعد از برکناری مانو منزس به این سمت منصوب شد، در صحبت هایی از شانس رونالدینیو و کاکا برای حضور در رقابت های جام کنفدراسیون‌ها در سال ۲۰۱۳ و حتی جام جهانی ۲۰۱۴ گفته است

لوییز فیلیپه اسکولاری

او معتقد است که اگر این دو بازیکن در شرایط خوبی باشند، می توانند به اردوی سلسائو دعوت شده و دوباره برای تیم ملی برزیل به میدان بروند.

رونالدوی ۳۲ ساله در حال حاضر در تیم اتلتیکو مینیه رو توپ می زند و کاکای ۳۰ ساله بازیکن ذخیره رئال مادرید است. این احتمال وجود دارد که فلیپائو، این دو بازیکن را در لیست بازیکنان فراخوانده تیمش در تاریخ ۲۲ ژانویه قرار دهد. لیست اعلام شده در این روز ، برای دعوت از بازیکنان بازی دوستانه دوم فوریه این تیم در لندن و مقابل تیم ملی انگلیس خواهد بود.

اسکولاری ۶۴ ساله که در روز ۲۹ نوامبر به عنوان جانشین مانو منزس معرفی شد و مجددا هدایت سلسائو را در دست گرفت، در صحبت هایی دراین باره گفت:« رونالدینیو یک ستاره است. حضور و بازگشت او به تیم ملی برزیل تنها به تعهد او به تیمش برمی گردد. » او در مورد کاکا هم گفت:« اوضاع و شرایط کاکا هم مورد ارزیابی قرار می گیرد.من تمام بازیکنان برزیلی که در لیگ برزیل و یا خارج از برزیل بازی می کنند را بررسی می کنم. تمام آنهایی که می توانند عضوی از تیم باشندو شرایط حضور در تیم ملی را دارند بررسی می کنم و آنهایی که به درد تیم بخورند، به تیم ملی فراخوانده خواهند شد.»

او در ادامه صحبت هایش گفت:« در حال حاضر هم در حال مطالعه بازیکنان متعدد هستم.» فیل بزرگ همچنین به این نکته اشاره کرد که لیست بازیکنانی که برای بازیهای دوستانه اخیر به اردوی تیم ملی برزیل دعوت می شوند، لیستی مقدماتی برای دستیابی به لیستی ایده آل برای رقابت های جام کنفدراسیون‌ها خواهد بود که در اواسط سال ۲۰۱۳ و با حضور ۸ تیم قهرمان دنیا برگزار می شود.

این درحالی است که فشارها برروی برزیل برای دستیابی به قهرمانی جام جهانی زیاد است؛ به ویژه با درنظر داشتن میزبانی این کشور در جام جهانی ۲۰۱۴ و دراین میان اسکولاری اعلام کرده که سن بازیکنان ،مانعی برای دعوت شدنشان به اردوی سلسائو نخواهد بود:« بازیکنان ۳۱، ۳۲ و ۳۳ ساله ای هستند که می توانند با آرامش تمام در جام جهانی هم بازی کنند.»

پیش از این مانو منزس، سرمربی اسبق سلسائو تمایل زیادی داشت تا به جوانگرایی دست بزند و ستاره های جوانی مثل نیمار و لوکاس را در تیمش پرورش داد ولی اسکولاری مشکلی با حضور بازیکنان پرسن و سال و باتجربه درتیمش و ترکیبی از مهارتهای جوان و بازیکنان تجربه مند ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391