برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دفاع کارانکا از مورینیو:هیچ مربی ای تیمش را برای نبردن، نمی چیند

جمعه، ۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۹ — گل

آیتور کارانکا، دستیار ژوزه مورینیو در رئال مادرید صبح روز گذشته در ویتوریا به آنالیز شرایط کنونی تیم مادریدی پرداخت و به این نکته اشاره کرد که کار روزانه او تمرکز روز به روز، بدون توجه به شایعات در مورد تیم مادریدی و ژوزه مورینیو است.

آیتور کارانکا و ژوزه مورینیو

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس.، آیتور کارانکا که این روزها در سرزمین مادری اش به سر می برد، در مراسم کمیته سرمربیان آلاوس شرکت کرد و با سرمربیان این منطقه از اسپانیا گپ دوستانه ای داشت.

دستیار ژوزه مورینیو در رئال مادرید در صحبت هایی به رسانه‌ها گفت:« عملکرد روزمره من این است که به آینده فکر نمی کنم.به شایعات منتشره که ممکن است در اطراف تیم یا ژوزه مورینیو وجود داشته باشند، توجهی نمی کنم ومی دانم که مورینیو تا سال ۲۰۱۶ با باشگاه قرار داد دارد.»

کارانکا درمورد احتمال جدایی مورینیو از رئال و آینده احتمالی او صحبت کرد و گفت:« روزی که قرار به تصمیم گیری باشد، چه از سوی باشگاه و چه از سوی مورینیو، همه به دنبال یک راهکار خواهند بود.»

تصمیم مورینیو برای نیمکت نشین کردن ایکر کاسیاس در بازی با مالاگا که با باخت رئال همراه بود، یکی دیگر از موضوعاتی بود که کارانکا در این باره صحبت کرد و گفت:« این تصمیمی بود که قبل از انجامش در میان اعضای کادر فنی درموردش صحبت شده بود و یک ایده سودمند به نظر می رسید. مطمئن باشید که هیچ سرمربی ای، ۱۱ بازیکنش را برای عدم کسب پیروزی، وارد زمین نمی کند.»

بخش پایانی صحبت های کارانکا درمورد شرایط کنونی رئال درجدول لالیگا بود:« ما تسلیم نشده ایم . می دانیم که کار سختی داریم ولی رئال مادرید برای برد در تمامی بازیهایش وارد زمین می شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391