برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتکلیفی کاسیاس در آستانه بازی با سوسیداد

یکشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۲ — گل

مورینیو درمورد دروازه بان ثابت تیمش سرنخ نمی دهد

ایکر کاسیاس

ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال مادرید هنوز نمی تواند که در بازی پیش روی تیمش در درون دروازه رئال خواهد بود یا نه. او که در آخرین بازی تیمش در سال ۲۰۱۲ مقابل مالاگا بازی را از روی نیمکت دنبال می کرد، حالا منتظر است بداند که در بازی روز یکشنبه درترکیب اصلی تیمش خواهد بود یا نه؛ گویا این یک راز بزرگ است.
تا روز شنبه، آقای خاص هیچ سرنخی درمورد دروازه بان اصلی تیمش نداد و نه کاسیاس و نه هیچ کس دیگری از این موضع اطلاع ندارد. البته طبق شواهد موجود کاپیتان رئال دراین بازی هم نیمکت نشین خواهد بود. دقیقا برعکس آنچه همه فکر می کنند.
روز پنجشنبه مورینیو یک دیدار دوستانه را در جلسه تمرینی رئال برگزار کرد؛ در یک سوی میدان بازیکنانی قرار داشتند که در ۲بازی اخیر تیم درترکیب اصلی بودند و درسوی دیگر، بازیکنان ذخیره دیده می شدند. هریک از دو دروازه بان رئال، هرنیمه در ترکیب یکی از این دو تیم بودند.درنیمه اول کاسیاس در دروازه تیم ذخیره‌ها بود و آدان در ترکیب تیم اصلی. دربین دو نیمه، جای این دو دروازه بان عوض شد.
طبق گزارش منتشره در روزنامه مادریدی آ.اس ، شرایط کنونی ایکر کاسیاس یکی از جدی ترین موضوعات کنونی رختکن رئال است و باعث شده تا تئوریهای متعددی دراین باره مطرح شود. یکی از این تئوری‌ها این است که مورینیو در بازی با سوسیداد آدان را روی نیمکت ذخیره‌ها قرار دهد تا چند روز بعد در بازی جام حذفی مقابل سلتاویگو مجددا او را درون دروازه تیمش قرار دهد. تئوری بعدی این است که کاسیاس در بازی یکشنبه شب روی نیکت قرار خواهد گرفت تا در بازی جام حذفی مقابل سلتا که دیداری سرنوشت ساز است و آینده کهکشانی‌ها در کوپا دل ری را مشخص می‌کند او را درون دروازه قرار دهد.
درحالی که رئالی‌ها عملا شانس کمرنگی برای قهرمانی در لالیگادارند، رقابت های کوپا دل ری برای آنها مهمتر از هرزمانی خواهد بود
ادامه تصمیمات: مورینیو از اعضای کادر فنی اش درمورد ادامه حضور آدان درترکیب اصلی تیمش نظرسنجی کرده. او در بازی با مالاگا صلاح دید تا آدان را درون دروازه قرار دهد و اعلام هم کرد که این تصمیم صرفا یک تصمیم تکنیکی بوده است. ولی مشخص نیست که آیا او روی این تصمیم تکنیکی اش پافشاری خواهد کرد یا نه . آخرین باری که کاسیاس در دو بازی متوالی روی نیمکت ذخیره های رئال قرار گرفت در دوهفته پایانی فصل ۸-۲۰۰۷ و بازی با ساراگوسا و لوانته بود که در آن زمان تکلیف قهرمانی رئال مشخص شده بود و از همین رو کاسیاس روی نیمکت ذخیره قرار گرفته بود. برای رسیدن به دفعه قبل از آن ، باید به فصل ۲-۲۰۰۱ و دوران مربیگری دل بوسکه برگردیم؛ در فصلی که کاسیاس کلا در ۲۵ بازی لالیگا درون دروازه رئال قرار گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391