برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاسیاس: پادشاه اسپانیا از من خواست با هم عکس یادگاری بگیریم

یکشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۹ — گل

این ماجرا یک بار دیگر فروتنی و صمیمیت فردی که من همواره دوستش داشتم و به او احترام می گذاشتم و تا آخر عمر تحسینش می کنم را ثابت کرد

ایکر کاسیاس

ایکر کاسیاس دروازه بان رئال مادرید در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که اعضای خانواده سلطنتی اسپانیا تمایل زیادی به فوتبال دارند و در مراسم اهدای جوایز ملی ورزش در سال ۲۰۱۱ بود که دن خوان کارلوس پادشاه اسپانیا از او درخواست کرد که با هم عکسی یادگاری بگیرند.
کاسیاس با یادآوری این خاطره به خبرگزاری افه گفت:« هیچ وقت خاطره ای که از پادشاه در جریان اهدای جوایز ملی ورزشی دارم از یادم نمی رود.اگر درست یادم باشد اواخر فوریه سال ۲۰۱۱ بود که ما به قصر ال پاردو رفتیم. بعد از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰، تیم ملی اسپانیا به عنوان یکی از برنده های جوایز ملی کشور برگزیده شده بود و پادشاه اسپانیا ، این جایزه را به بیسنته دل بوسکه و من، به نمایندگی از تیم ملی اسپانیا هدیه داد. در پایان این مراسم، من به پادشاه نزدیک شدم و بعد از کمی صحبت، من ازاو خواستم تا به من یک امضا به نشان یادگاری بدهد و یک عکس هم به یادگار با من بگیرد تا هردوی اینها را به یکی از پسرعموهایم به نام داوید که عاشق پادشاه است هدیه بدهم. سورپرایز بزرگ برای من زمانی بود که بعد از لطف و محبت پادشاه در انجام هر دو خواسته من، او نیز موبایلش را از کیفش درآورد و از من خواست تا با هم عکسی یادگاری بگیریم . پادشاه می خواست با من یک عکس یادگاری داشته باشد!! تا آن موقع هیچ وقت فکرش را هم نمی کردم که پادشاه اسپانیا بخواهد با من عکس یادگاری بگیرد. این ماجرا یک بار دیگر فروتنی و صمیمیت فردی که من همواره دوستش داشتم و به او احترام می گذاشتم و تا آخر عمر تحسینش می کنم را ثابت کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391