برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییس فدراسیون فوتبال آلمان خواستار روشن شدن وضعیت قرارداد یواخیم لو شد

پنجشنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۷ — واحد مرکزی خبر

ولفگانگ نیرزباخ رییس فدارسیون فوتبال آلمان خواستار روشن شدن وضعیت قرارداد آتی یواخیم لو سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور پیش از جام جهانی دو هزارو چهارده برزیل شد.

یواخیم لوو

لو که در پی جام جهانی دو هزارو شش آلمان به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان منصوب شده است تا جام جهانی دو هزار و چهارده قرارداد دارد. با این حال این مربی پنجاه و دو ساله گفته است قصد ندارد امسال دربال تمدید قرارداد خود صحبت کند و به صراحت گفته است تا پیش از پایان دو هزار و سیزده هیچ مذاکره ای درباره تمدید قراردادش نخواهد کرد.
وی گفت هیچ دلیلی برای این کار نیست. اولویت نخست تیم ملی آلمان در حال حاضر گرفتن مجوز حضور در جام جهانی برزل است و پس آن در فرصت مناسب درباره تمدید قرارداد خود گفتگو خواهد کرد. وی گفت اینکه اکنون درباره پس از جام جهانی فکر کنیم کمی غیرمنطقی است.
نیرزباخ با این حال گفته است دوست ندارد تجربه پس از جام جهانی سال دو هزارو دوازده را تکرار کند و در حالی به جام جهانی بروند که تکلیف آینده مربی تیم ملی هنوز مشخص نباشد.

نیرزباخ که به نظر می رسد در این مورد با یواهیم لو تقریبا هم نظر است گفت ماه اکتبر در پایان مسابقات انتخابی جام جهانی بهترین زمان برای مذاکره درباره قرارداد جدید است.
وی گفت مسئولان فدراسیون فوتبال آلمان همچنان معتقدند که یواخیم لو عملکردی عالی دارند.
رییس فدراسیون فوتبال آلمان گفت این کشور همزمان در نظر دارد در ماههای پایانی سال دو هزارو سیزده در صورت راهیابی مستقیم به جام جهانی چند بازی مهم تدارکاتی برگزار کند و به نامهایی نظیر ایتالیا و انگلیس اشاره کرده است.

وی همچنین شیلی و اسپانیا قهرمان کنونی جهان را از جمله دیگر حریفان تدارکاتی آلمان توصیف کرد. نیرزباخ گفت تیم ملی آلمان در پایان فصل همچنین سفری به آمریکا خواهد داشت و با تیمهای آمریکا و اکوادور بازی دوستانه برگزار خواهد کرد.
گفتنی است تیم ملی آلمان پیش از مسابقه با قزاقستان در دور انتخابی جام جهانی ششم فوریه یک بازی دوستانه با فرانسه خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری آلمان، رییس فدراسیون فوتبال آلمان همچنین از قصد این کشور برای نامزدی میزبانی یک دیدار نیمه نهایی و نیز فینال یورو ۲۰۲۰ خبر داد که قرار است در سراسر اروپا برگزار شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391