برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارادونا: دیگر نمی خواهم در دنیای فوتبال کار کنم؛حالم به هم می خورد

چهارشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۵ — گل

اسطوره ۵۲ ساله آرژانتینی در صحبت هایی اعلام کرده که بعد از ناکامی در دنیای مربیگری دیگر نمی خواهد تا به فعالیت در دنیای فوتبال ادامه دهد

مارادونا

دیگو آرماندو مارادونا، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین و باشگاه الوصل امارات در صحبت هایی اعلام کرده که دیگر نمی خواهد در دنیای فوتبال کار کند.

او که آخرین تجربه مربیگری اش به حضور روی نیمکت مربیگری الوصل دوبی بازمی گردد ازشیوه برکناری ماتیاس آلمیدا در ریورپلاته، دچار یاس و ناامیدی شده است.

مارادونا در صحبت هایی به راسیو ناسیونال گفت:« دیگر نمی خواهم دردنیای فوتبال کار کنم؛ حالم به هم می خورد و واقعا نمی خواهم به فوتبال برگردم.»

او بعد از دیدار با کریستینا فرناندس، رئیس جمهور آرژانتین در ابوظبی این صحبت‌ها را برزبان آورد. مارادونا در توضیحاتی اعلام کرد که از دیدن شیوه برکناری ماتیاس آلمیدا در روز ۴شنبه و روی کار آمدن رامون دیاس در روز یکشنبه برروی نیمکت مربیگری ریورپلاته دیگر نمی خواهد در دنیای فوتبال کار کند.

مارادونا ادامه داد:« حالم بهم به خورد که به افرادی مثل آلمیدا که یک جنتلمن به تمام معناست این گونه بی احترامی می شود»

او ادامه داد:« معرفی سرمربی جدید در طول سه روز واقعا چندش آور است و من نمیخواهم در این دنیا حضور داشته باشم.»

این در حالی است که با بازگشت کارلوس بیانچی روی نیمکت مربیگری تیم بوکاجونیورس انتظار می رفت تا ریکلمه مجددا به این تیم بازگردد ولی گویا این اتفاق رخ نداده.

مارادونا دراین باره هم صحبت کرد و گفت:« آنچه بین ریکلمه، کارلوس بیانچی و دانیل آنگلیسی، رئیس بوکا اتفاق افتاد، مشکل خودشان است. نظر من این است که ریکلمه باید دوباره به دنیای فوتبال بازگردد. من به بوکا فکر نمی کنم ولی او باید به دنیای بازی کردن بازگردد.»

مارادونا این روزها به عنوان سفیر فعالیت های ورزشی در دوبی به فعالیت می پردازد و روز دوشنبه با گیئرمو مورنو، مسئول تجارت داخلی آرژانتین و بازرگانان آرژانتینی که در ماموریتی تجاری به امارات سفر کرده بودند دیدار کرد. او در هتلی در پایتخت امارات با کریستینا فرناندس، رئیس جمهور آرژانتین هم دیدار کرد و یک دسته گل به اوهدیه داد.

خانم فرناندس در صفحه توئیترش نوشت:« دیگو به من یک دسته گل فوق العاده هدیه داد. از لطف او متشکرم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391