برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسی و رد پیشنهاد دستمزدی ۳۰ میلیون یورویی از روسیه

جمعه، ۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۶ — گل

طبق گزارش منتشره در روزنامه های اسپانیایی از جمله ال موندو دپورتیوو، لیونل مسی همزمان با پروسه مذاکراتش برای تمدید قراردادش با بارسلونا، پیشنهادی نجومی را دریافت کرد.

لیونل مسی

سران باشگاه آنژی ماخاچ قلعه قصد داشتند تا باپرداخت دستمزد خالص سالانه ۳۰ میلیون یورو، این ستاره آرژانتینی را به تیم خودشان ببرند. و حتی حاضر بودند مبلغ ۲۵۰ میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگام مسی را نیز بپردازند.

البته در گزارشهای منتشره از این باشگاه روسی نام برده نشده؛ ولی آن طور که به نظر می رسد، هیچ باشگاه به جز آنژی چنین پیشنهادات دیوانه وار و نجومی ای را ارائه نمی کند. طبق گزارش روزنامه ال موندو دپورتیوو، خورخه مسی، پدر و مدیربرنامه های مسی، پیشنهادی ردنکردنی از سوی یک باشگاه روسیه ای دریافت کرده بود که حاضر بود در مجموع بیش از ۴۰۰ میلیون یورو برای جذب بهترین بازیکن دنیا خرج کند.

بدین ترتیب، مسی در صورتی که به این پیشنهاد پاسخ مثبت می داد، در هریک از سه فصل حضورش در این باشگاه، او دستمزد خالص سالانه ۳۰ میلیون یورو دریافت می کرد.ولی او حتی این پیشنهاد را بررسی هم نکرد؛ چرا که قصد داشت تا در بارسلونا بماند. حالا مسی قراردادش با بارسا را تمدید کرده و درقرارداد جدیدی که تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد، مبلغ دستمزد سالانه او به ۱۶ میلیون یورو افزایش یافته.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391