برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو : هو کردن هواداران طبیعی است

دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۳ — ورزش۳

ژوزه مورینیو پس از پیروزی بر سوسیداد گفت هواداران حق داشتند که به عملکرد رئال در این فصل اعتراض کنند اما آنها نباید به بقیه بازیکنان بی احترامی کنند.

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو پس از پیروزی برابر سوسیداد و اعتراض هواداران به نیمکت نشینی مجدد ایکر کاسیاس گفت: اگر هواداران قبل از بازی مرا هو کردند و در طول بازی به تشویق تیم پرداختند خیلی خوب است. به نظرم از این بهتر نمی‌شود. هواداران حق داشتند مرا هو کنند. آنها مرا به خاطر نیمکت نشین کردن کاسیاس و عملکرد نامطلوب در لیگ هو کردند. پس اعتراض آنها خیلی طبیعی است، زیرا در این فصل عملکرد خوبی نداشته‌ایم. اگر آنها مرا به خاطر نیمکت نشین کردن کاسیاس هو کردند، که هیچ، ولی اگر آنها مرا به خاطر عملکرد نامطلوب در لیگ هو کردند آن را می‌پذیرم.

مورینیو درباره اشتباه بچگانه آدان(دروازه‌بان رئال) در دقیقه شش و اخراج او از زمین گفت: قبل از بازی به آدان گفتم سوت‌هایی که در ورزشگاه خواهی شنید برای من خواهد بود نه برای تو. پس با اعتماد به نفس درون دروازه‌ بایست، اما فکر می‌کنم در این دیدار به او بی‌احترامی شد. او ۱۶ سال است که در رئال مادرید حضور دارد، در مادرید به دنیا آمده و شایسته این بی‌احترامی ‌نیست، اگر چه می‌دانم هواداران و روزنامه‌ها با او مشکل ندارند و مشکل آنها من هستم. به بازیکنان گفتم زمانی که ۱۰ نفره شدیم باید همه جانبه حمله کنیم و همه هم در دفاع شرکت کنیم.

رئال مادرید شب گذشته با وجود ۱۰ نفره شدن در دقیقه شش، توانست با حساب چهار بر سه برابر سوسیداد به پیروزی برسد. قبل از بازی زمانی که روی اسکوربورد ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نام ژوزه مورینیو نقش بست هواداران همگی او را هو کردند و زمانی که نام ایکر کاسیاس به عنوان دروازه‌بان جانشین ظاهر شد همه استادیوم به تشویق او پرداختند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391