برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو و ضبط موبایل فردی که از او عکس گرفت

شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۷ — گل

یکی از کارمندان یک پاساژ تجاری به نام «ماخادائوندا» در شمال غربی شهر مادرید از اتفاقی که روز پنجشنبه شاهدش بوده صحبت کرده است.

ژوزه مورینیو

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، یکی از فروشندگان زن که در یکی ازمغازه های این پاساژ کار می کرد در شبکه های اجتماعی از درگیری مورینیو با یک شهروند عادی که قصد داشته یک عکس از او بگیرد، خبر داده.

این فروشنده زن در این باره نوشته: « من نمی خواهم درمورد خوب یا بد بودن مورینیو به عنوان یک سرمربی نظری بدهم. من همین الان از فروشگاهی که در آن کار می کنم، به خانه رسیده ام. یکی از مشتریان فروشگاه با موبایلش یک عکس از مورینیو گرفت و مورینیو یک لگد جانانه به او زد و موبالیش را از او گرفت. مورینیو باموبایل این فرد رفت و ما به پلیس زنگ زدیم. مورینیو دوان دوان از مغازه خارج شد و بعد نیروهای پلیس طبق وظایفشان بااو برخورد کردند.»

در کنار این گزارش که در شبکه های اجتماعی عکسی هم بازتاب یافته و این خانم درادامه توضیح داده که دراین عکس می توان مورینیو را دید که یکی از نیروهای پلیس پاساژ هم به دنبال اوست و از او می خواهد موبایل را با خودش نبرد.

این اتفاق در حالی رخ داده که درنوع خودش عجیب است؛ چرا که ژوزه مورینیو معمولا برخورد دوستانه و خوبی با هوادارانش دارد ولی گویا شرایط کنونی رئال مادرید و فشارهای وارده به این سرمربی پرتغالی در این روزهای نه چندان ایده آل، باعث شده تا او کمی عصبی تر از همیشه رفتار کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391