برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: یک روز برای مربیگری به انگلیس بازمی گردم

سه‌شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۷ — گل

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی دوباره گمانه زنی‌ها درمورد پیوستنش به لیگ برتر انگلیس را آغاز کرده است.

ژوزه مورینیو

مورینیو در صحبت هایی درمورد بازگشت احتمالی به دنیای مربیگری در انگلیس گفت:« یک روز به مربیگری در لیگ برتر بازخواهم گشت. فوتبال انگلیس برای من و در کارنامه ورزشی ام معنا و مفهوم زیادی دارد.»

این صحبتهای مورینیو در یک ویدئوی ضبظ شده برای صد و پنجاهمین سالگرد تاسیس اتحادیه فوتبال انگلیس مطرح شده است و سرمربی سابق و پرتغالی چلسی در این باره گفته:« هیچ جایی بهتر از رفتن به انگلیس نیست. خاطرات من از فوتبال انگلیس خاطرات خیلی خوبی است و از اولین روز مربی گری در انگلیس تا آخرین روز از این کار لذت بردم. از اینکه لیگ برتر را ترک کردم ، احساس پشیمانی نمی کنم؛ چون بعد از آن این فرصت را داشتم تا از زندگی در ایتالیا و اسپانیا لذت ببرم ولی می دانم که یک روز به انگلیس بازخواهم گشت؛ چون فوتبال انگلیس برای من معنا و مفهوم زیادی دارد. فوتبال انگلیس یک فوتبال ناب و خالص است.»

آقای خاص درادامه صحبت هایش در مورد فوتبال درانگلستان گفت:« فوتبال انگلیس همان فوتبالی است که یک بچه در خیابان بازی می‌کند و با گذشت زمان پیشرفت می‌کند والبته همان فوتبال ،به صورت پیشرفت و در قالب رقابت های سازماندهی شده و در دنیای واقعی است. در انگلیس حس عشق و علاقه به بازی احساس می شود. نه فقط عشق به باشگاه ها،بلکه عشق به فوتبال... زمانی که در انگلیس هستی، از اینکه بخشی از فوتبال این کشور را تشکیل می دهی، احساس غرور می کنی.»

مورینیو در مورد رقابت های اف ای کاپ، آخرین جامی که مورینیو در فوتبال انگلیس و با چلسی کسب کرد گفت:« دقیقا یادم هست که آن روز که از پله های ومبلی بالا می رفتم چه حسی داشتم. اف ای کاپ، بیانگر عشق به فوتبال و یک فوتبال پاک و سالم است . بیانگر بوی خوب فوتبال است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391