برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خشم مورینیو از سرخیو راموس و په په

جمعه، ۲۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۲ — گل

روزنامه مارکا در گزارشی به بررسی شرایط کنونی تیم مادریدی ،بعد از محرومیت ۵ جلسه ای سرخیو راموس پرداخته.این گزارش بدین ترتیب است:

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید تا دو هفته و نیم دیگر دو مدافع میانی تیمش را در اختیار نخواهد داشت (البته در صورتی که درخواست فرجام خواهی رئال نتیجه ای نداشته باشد).

سرخیو راموس، به خاطر «بیشرم» نامیدن داور مسابقه حالا باید محرومیتی ۵ جلسه ای را پشت سربگذارد و مورینیو باید برنامه خاصی را برای خط دفاعی تیمش در نظر داشته باشد. په په هم هنوز چند هفته تا بازگشت به زمین مسابقه فاصله دارد.

این درحالی است که بارسلونا با ۱۶ امتیاز برتری نسبت به رئال در صدر جدول است و رئال در دور بعدی رقابت های کوپا دل ری کار سختی را مقابل والنسیا پیش رو خوااهد داشت.

شرایط برای رئال، شرایطی بحرانی است و ژوزه مورینیو روزهای سختی را پیش رو دارد. این شرایط در حالی به وجود آمده بود که بعد از اتفاقی که درمورد کوئنترائو رخ داد و بعد از «حرامزاده » نامیدن یک داور با محرومیتی ۴ جلسه ای مواجه شده بود، زنگ های خطر در رختکن رئال روشن شده بود.

حالا شنیده می شود که ژوزه مورینیو اصلا انتظار این را نداشته که کاپیتان دوم تیمش چنین اشتباهی را مرتکب شود. او به بازیکنانش هشدار داده بود که با داوران در نیفتند . ولی خود او هم در جریان بازی ۴شنبه شب رئال مقابل سلتاویگو نتوانست آرامشش را حفظ کند و بارها به شدت به تصمیمات داوری اعتراض می کرد و یک توپ را هم به تونل داخل رختکن شلیک کرد.

مورینیو علاوه بر سرخیو راموس، از په په هم دلخور است. سرمربی پرتغالی اصلا از اینکه په په در تعطیلات زمستانی پایش را به تیغ جراحی سپرد، راضی نیست و از این تصمیم که یک جراحی اختیاری هم بود رضایتی ندارد. چرا که حالا باید چند هفته ای در انتظار بازگشت په گه بماند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، په په در روز ۲ ژانویه در حالی زیر تیغ جراحی رفت که تمرینات رئال از روز ۳۰ دسامبر آغاز شده بود.آن هم در شرایطی که په په در اولین جلسه تمرینی تیمش بعد از اتمام تعطیلات زمستانی حضور یافته بود. حالا مورینیو کار سختی را دارد و باید در این شرایط سخت، تیمش را بدون در اختیار داشتن مدافعانش به میدان بفرستد. کاروالیو حالا در حال و روز خوبی است. رائول آلبیول و واران هم سایر گزینه هایی هستند که مورینیو می تواند روی آنها حساب باز کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391