برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید پیکه از مورینیو

سه‌شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۹

جرارد پیکه با انتقاد از سرمربی رئال مادرید گفت: از زمانی که مورینیو به اسپانیا آمده هر کاری که دلش خواسته انجام داده، اما با او برخورد نشده است.

جرارد پیکه

جرارد پیکه مدافع میانی بارسلونا درباره روند شکست ناپذیری این تیم در نیم فصل نخست لیگا در کنفرانس خبری گفت: باید تا پایان فصل لیگا با همین ریتم و روش جلو برویم. این به ما کمک می‌کند. اگر لحظه‌ای فکر کنیم که کارمان تمام شده است، شکست می‌خوریم.

در ادامه، مدافع بارسلونا درباره رئال مادرید رقیب دیرینه بارسلونا گفت: آنها فقط روی کاغذ شانس قهرمانی دارند. من همیشه به خاطر تاریخ و بزرگی رئال مادرید آنها را شانس قهرمانی در لیگا می‌دانستم،‌ اما این فصل رئال مادرید لیگ را از دست داده است و این به خاطر نبود چهار یا پنج بازیکن آنها نیست، بلکه نگرش و طرز تفکر تیمی آنها باعث کسب این نتیجه‌ شده است. مادرید هیچ وقت به دنبال ارائه فوتبال زیبا نبوده است.

در ادامه پیکه با انتقاد از سرمربی رئال مادرید گفت: ژوزه مورینیو وقتی می‌برد همه کار می‌کند و هر کاری که بخواهد انجام می دهد. او به کاتالان آمد و انگشت خود را در چشم تیتو ویلانووا فرو برد. چند بازی او محروم شد؟ هیچ بازی! اکنون که ایکر کاسیاس را نیمکت نشین کرده کمی از او انتقاد می‌شود. با خبرنگار روزنامه "مارکا" درگیر شد و سر او داد زد و البته با مربی تیم دوم رئال. مورینیو همیشه همین گونه بوده است. من از کارهای او خنده‌ام می‌گیرد. از زمانی که به مادرید آمده هر کاری که خواسته انجام داده است. من از طرف مادرید و بارسلونا صحبت می‌کنم. حتی این دو باشگاه مثل مورینیو آزادی عمل نداشته‌اند که هر کاری انجام دهند.

پیکه همچنین درباره تعریف و تمجیدها از آبی اناری‌ها گفت: ما به این تعریف و تمجیدها عادت کردیم. به قول پپ گوآردیولا تعریف و تمجید می‌تواند ضرر بیشتری از تعریف نکردن داشته باشد به همین خاطر باید بی‌توجه به این تعریف و تمجیدها روند مثبت خودمان را ادامه دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391