برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیکه: هرآنچه درزندگی ام رخ می دهد، زیباست؛ عشق تو را تغییر می دهد

شنبه، ۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۵ — گل

مدافع جوان باشگاه بارسلونا در صحبت هایی از شکیرا و فرزندی که در راه دارد صحبت کرده است

جرارد پیکه

جرارد پیکه، مدافع جوان دنیای فوتبال و باشگاه بارسلونا و شکیرا خواننده سرشناس کلمبیای درانتظار تولد نخستین فرزندشان هستند. پیکه در گفتگویی با رسانه های رسمی یوفا نه تنها در مورد موفقیت هایی که در سن ۲۵ سالگی با بارسلونا کسب کرده صحبت کرده واز حضورش در جمع افرادی که ۲۵ سال است سهامدار بارساهستند گفته ، بلکه درمورد زندگی شخصی اش هم به صحبت پرداخته.

پیکه معتقد است که آشنایی اش با شکیرا به او کمک کرده تا به بلوغ برسد؛ چه در داخل زمین چمن و چه در خارج از آن. پیکه دراین باره گفت:« به نظر من عشق تورا تغییر می دهد. عشق بخش مهمی از زندگی تو است و زمانی که این حس را داشته باشی، اوضاع را به نحو دیگری خواهی دید. زمانی که مجرد هستی، خیلی خیلی برروی فوتبال و دوستانت تمرکز می کنی. الان بیشتر در کنارهمسرت هستی، به علاوه اینکه ما یک بچه هم در راه داریم. اینگونه است که اوضاع تغییر می کنند و باید با شرایط تطبیق پیدا کنی. ولی من بر این باور هستم که هر آنچه الان در زندگی ام رخ می دهد، خیلی زیباست.»

پیکه ادامه داد:« از اینکه در جشن سهامدارانی که ۲۵ سال است با بارسا همکاری می کنند حضور داشتم احساس غرور می کنم. من خودم این تصمیم را نگرفتم که سهامدار بارسا باشم، چون آن روزها تنها چند روز داشتم ولی پدربزرگ و والدینم مرا با این مفهوم که هوادار باشگاه بودن و بارسایی بودن، چه حسی دارد، آشنا کردند و از این بابت احساس غرور می کنم.این ایده پدربزرگم بود. او آن زمان در جمع اعضای کادر مدیریتی بارسلونا بود و از همان اول می خواست که من بارسایی باشم. باید از او تشکر کنم. چون الان به لطف اوست که در این جشن حضور داشتم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391