برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برندان راجرز: ما شایسته هیچ چیز نبودیم

پنجشنبه، ۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۷ — گل

سرمربی لیورپول از نمایش ضعیف شاگردانش در خط دفاعی ابراز حسرت کرد و به تمجید از تیم استوک پرداخت

برندان  راجرز

برندان راجرز سرمربی لیورپول در صحبت هایی اعلام کرد که تیمش در بازی ۴شنبه شب بریتانیا استادیوم که با باخت ۱-۳ قرمزها مقابل استوک سیتی همراه بود، شایستگی هیچ چیزی را نداشت

در جریان این بازی درابتدا این لیورپول بود که با گل استیون جرارد پیش افتاد. این پنالتی در پی خطای رایان شوکراس برروی لوئیس سوارس به دست آمد ولی پاترز گل تساوی بخش استوک را زد و دو گل از جاناتان والترز سه امتیاز بازی را به حساب استوک واریز کرد.

درپایان این بازی راجرز ناامیدی اش را نسبت به گلهایی که تیمش دریافت کرده ابراز کرد و به این نکته اشاره کرد که اگر تیمش می خواهد از چنین بازیهای خارج از خانه ای امتیاز کسب کند، باید به مراتب بهتر از این دفاع کند.

راجرز درپایان این بازی به اسکای سپورتس گفت:« شروع خوبی داشتیم. به اولین پنالتی مان رسیدیم ولی آن را با گلهای ضعیفی که خوردیم از دست دادیم. فکر می کنم که روی هر سه گل می توانستیم بهتر از این دفاع کنیم. یک ارسال مستقیم و سر خوردن مارتین اسکرتل که کاملا بدشانسی بود. روی دو گل بعدی هم می توانستیم به مراتب بهتر از این باشیم.واقعا ناامید کنده است. ما در برخی زمینه‌ها خوب بودیم ولی در نهایت وقتی به چنین ورزشگاه هایی می آیی کارسختی برای غلبه بر حریف داری و باید خوب دفاع کنی و درغیر این صورت به هیچ چیزی نمی رسی. ما هم به همین خاطرشایسته هیچ چیز نبودیم.»

سرمربی سابق سوانسی درادامه به تمجید از تیم تونی پولیس پرداخت. تیمی که در ۹ بازی اخیر طعم شکست را نچشیده:« استوک شاید به همه شایستگی ای که داشت نرسیده. تونی عملکرد فوق العاده ای با این تیم دارد و تیمش درحال رشد وپیشرفت است. آنها چند بازیکن فوق العاده دارند و کارشان را فوق العاده انجام می دهند ولی از نظر ما، مشکل کار ما در این بازی دفاع ضعیفمان بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391