برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراز رضایت گیگز از شرایطش در منچستر

جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۰۱ — بی‌باک‌نیوز

رایان گیگز بازیکن میانی منچستر یونایتد از کاهش بار مسئولیت هایش در این باشگاه ابراز رضایت کرد.

رایان گیگز


این بازیکن سی و نه ساله در این فصل تنها در در پانزده مسابقه به میدان رفته است با این حال سرآلکس فرگوسن به طور منظم به گیگز بازی می دهد تا وی را سرحال نگه دارد.

گیگز با این حال اعتراف کرد در مقایسه با سالهای گذشته آماده شدن برای بازیها برای وی اندکی دشوارتر شده است با این حال هر نقشی که فرگوسن به من بدهد خوشحالم.

گیگز گفت حفظ آمادگی بدنی برای وی دشوار شده است و باید تمام هفته به شدت از بدن خود حفاظت کند تا سطح آمادگیش کاهش نیابد.

وی گفت واقعا دشوار است زمانی که شما خود را برای بازی روز چهارشنبه آماده می کنید اما از شما استفاده نمی شود و باید سپس خود را برای بازی روز شنبه آماده کنید.

با این حال شمار زیادی از بازیکنان چنین وضعیتی دارند، ما تیم بسیار بزرگری داریم و همه نمی توانند هر بازی به میدان بروند.

گیگز گفت من و پل اسکولز در مقایسه با دیگر بازیکنان کمتر به میدان می رویم با این حال می دانیم که هر زمان که صدا زده شدیم باید آماده باشیم.

ستاره سابق تیم ملی ولز گفت نقش من در مقایسه با پنج شش سال گذشته تغییر یافته است. من اکنون یک بازیکن باتجربه و مسن هستیم و در موضعی قرار دارم که کاملا با آن راحتم.

به گزارش سایت گل، گیگز گفت: من به بازیکنان جوانتر کمک می کنم و اگرچه در ترکییب اصلی به ندرت حاضر می شوم اما هر زمان که به من نیاز شد آماده ام.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391