برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رونالدو: در فوتبال هیچ چیز مرا متعجب نمی کند

پنجشنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۵ — گل

کریستیانو رونالدو روز ۴شنبه در کنفرانسی خبری شرکت کرد. این کنفرانس خبری بعداز برگزاری جلسه تمرینی رئال برگزار شد و طی آن رونالدو اعلام کرد که نگران تمدید قراردادش با رئال نیست.

کریستیانو رونالدو

او اعلام کرد که از حضور در رئال راضی و خوشحال است و محبت هواداران را لمس می کند

متن صحبت های رونالدو به نقل از آ.اس را در دو قسمت برایتان آماده کرده ایم.قسمت دوم این گفتگو را اینجا مطالعه کنید:

*عقیده په په بر زیر ضرب بودن پرتغالی‌ها در مادرید: من په په را درک می کنم.او دوست من است. او منظورش به رئال مادرید و این باشگاه نبود؛ او در مورد اینجا صحبت نمی کرد و درمورد شرایط خارج از اینجا منظورش بود. زمانی که از جایی خارج از اینجا، به اینجا می آئیم، من هم این را حس می کنم و په په هم همین طور. جو حالا کمی سنگین شده است. ما به خاطر این جو سنگین کمی ناراحت هستیم ولی اینجا در داخل باشگاه ، همه ما بازیکنان تیم هستیم و به ملیت‌ها نگاه نمی کنیم. اینجا در مادرید، در ورزشگاه، در میان هواداران و در رختکن تیم و در باشگاهمان جو فوق العاده است و با همه ما یکسان رفتار می شود. این نشان دهنده بزرگی باشگاه رئال مادرید است

*توپ طلا: می خواهم صادقانه بگویم، دوست دارم توپ طلا را ببرم ولی اگر این اتفاق نیفتد هم زندگی ادامه خواهد داشت. هرکدام از ما سه نامزد ۳۳.۳۳۳۳۳ شانس آن را داریم که توپ طلا را ببریم. چرا که سه نامزد هستیم ولی زندگی را کاملا یکسان دنبال می کنم و کاملا عادی به تلاش ادامه می دهم. با اهدای توپ طلا زندگی به پایان نمی رسد.

*فشاری که پرس از آن حرف می زد: زمانی که تیم در شرایط فوق العاده نیست، کار کمی سخت است. افراد کمی با فشار و استرس کار را دنبال می کنند و ما بازیکنان هم وقتی نتیجه خوبی از راه نرسد، سختی زیادی می کشیم. همین برروی شرایط زندگی و فوتبال تاثیر می گذارد ولی در دنیای فوتبال باید انسجام و دوستی را حفظ کنیم. هیچ چیزی در زندگی آسان نیست. باید سعی کنیم تا این را تغییر دهیم.سالی مملو از انگیزه را پیش رو داریم و خیلی بهتر از اینها خواهیم بود

*ادامه حضور مورینیو: خب؛ من نمی دانم. همه چیز بستگی به شرایط او و باشگاه دارد؛ من خیلی خوشحال می شوم که او بماند، چون مربی مناسبی برای تیم ماست. یک مربی تاپ برای یک باشگاه تاپ.فکر می کنم که می ماند ولی هرکسی برای آینده خودش تصمیم گیری می کند.

*نیمکت نشینی کاسیاس: در دنیای فوتبال هیچ چیز مرا متعجب نمی کند. کاسیاس خیلی حال و روز خوبی دارد؛ مثل آدان و خسوس. نیمکت نشینی او تصمیم تکنیکی بود که باید به آن احترام بگذاریم. اینجا کسی که دستور می دهد سرمربی تیم است و دستوراتش برای بهبود شرایط گروهی است. کسی که دستور می دهد سرمربی است و باید به تصمیمات او احترام گذاشت

*لالیگا: کاملا واضح و مشخص است که کار سخت است. در ابتدای فصل امتیازاتی را از دست دادیم که نمی باید از دست می رفت. نمی دانم که این اتفاق به این خاطر رخ داد که ما خوب نبودیم یا چه؟ ولی روی ما تاثیر زیادی گذاشت. تیمهای حریف به پیروزی می رسیدند ولی ما نه. ولی گاهی وقتها این اتفاقات در دنیای فوتبال رخ می دهد و باید آماده باشیم تا بتوانیم واکنش بهتری را به نمایش بگذاریم. ما در بهترین شرایط ممکن نیستم و باید این را پذیرفت و باید روی واقعی مان را نشان دهیم. در اوج به تمرین می پردازیم و مطمئنا اتفاقات خوب از راه خواهند رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391