برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روسل (۲): تیتوکسانی که او را نمی شناختند را سورپرایز کرد؛

سه‌شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۹ — گل

ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا دیشب میهمان برنامه «تو دیراس» راک وان بود. او در این گفتگوی صوتی از مسائل مختلفی حرف زد.

ساندرو روسل

متن این گفتگوی بلند را در ۳ قسمت برایتان آماده کرده ایم. دراینجا می توانید قسمت دوم این گفتگو رابه نقل از آ.اس مطالعه کنید:

*تیتو ویلانووا: اوضاع او عادی و طبیعی است. پپ از تیم جدا شد و ما به دنبال بهترین جایگزین موجود بودیم. سوبی سارتا مربی دوم تیمی که ۱۴ جام برده بود را پیشنهاد کرد. بعد از گواردیولا، تیتو روی کار آمد و تصمیم هم تصمیم درستی بود. تیتوبرای کسانی که او را نمی شناختند، یک سورپرایز بزرگ را رقم زد. برای ما نه.

*مسی و چهارمین توپ طلایش: زمانی که نایب رئیس بارسا بودم روی پروژه رونالدینیو کار می کردم و درخواست تمدید سه ساله قرارداد او را داشتم..ولی گذشته‌ها گذشته...کار سخت مدیریت مهارت یک بازیکن نیست، بلکه مدیریت شخصیت اوست. شخصیت مسی آسان است؛ او انسان خوبی است و دوست دوستانش است

* آیا مسی بیشترین دستمزد را درمیان فوتبالیست های دنیا دریافت می کند؟: من آمار دستمزدهای بازیکنان بارسا را دارم و نه سایر تیم‌ها را ولی فکر می کنم که این طور نیست. تا جایی که من می دانم در فرانسه دستمزدهای بیشتری پرداخت می شود.

*تیتو وبیماری اش: من دراین باره به صورت خلاصه حرف می زنم. او خواسته تا این مورد خصوصی باقی بماند و ما این کار را انجام خواهیم داد. باشگاه بارسلونا تنها از چیزهایی صحبت می‌کند که تیتو بخواهد که این مسائل گفته شود

*اریک آبیدال: آبیدال نشان داده که قدرت روانی فوق العاده ای دارد. امیدواریم که او دوباره تبدیل به همان بازیکن سابق شود. ولی بهبود او یک خبر خوب برای ما و یک الگوی خوب برای همه است. آبیدال نشان داده که می توان برهمه چیز غلبه کرد. در سی ام ژانویه او از نظر رسمی قراردادش را امضا خواهد کرد و اگر به میادین ورزشی بازگردد، دوباره قراردادش تمدید خواهد شد.

*والدس و تمدید قرارداد او: والدس فردی است که شخصیت خیلی قوی ای دارد؛ دقیقا همان شخصیتی که برای انجام کار دروازه بانی به آن نیاز است. او کار کمی دارد و کسی است که باید کارش را به خوبی انجام دهد. من براین باور هستم که فوتبالش را در خانه به پایان خواهد برد. این خواسته و رویای من است. ما نه به دنبال جانشینی هستیم و نه فرد دیگری. البته باشگاه بارسلونا فراتر از هرکسی و هرچیزی است و هیچ کسی غیرقابل جایگزین کردن نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391