برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ته وز به بالوتلی: از من تقلید نکن

دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۴ — عصرایران

ˈ کارلوس ته وزˈ به ˈ ماریو بالوتلیˈ هشدار داد که اشتباه های او را در منچسترسیتی تکرار نکند و از سرنوشت او عبرت بگیرد.

عکس هایی که از آخرین جلسه تمرین منچسترسیتی منتشر شد نشان می دهد که سرانجام صبر ˈ روبرتو مانچینیˈ از رفتارهای بالوتلی به سرآمده و حتی آماده است در اولین فرصت او را بفروشد.

ته وز هم چند بار تا آستانه ترک منچسترسیتی پیش رفت و مانچینی را متهم می کرد که ˈ مانند سگˈ با او رفتار می‌کند ولی سرانجام به تیم بازگشت و روند گلزنی خود را از سر گرفت.

بالوتلی برای نخستین بار طی شش بازی اخیر به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت. ته وز معتقد است این بازیکن ۲۲ ساله اگر به پندهای او گوش دهد می تواند آینده اش را در منچسترسیتی رقم بزند.

ته وز گفت: من هم زمانی شرایط کنونی او را داشتم و می خواهم به او کمک کنم تا بتواند به راهش ادامه دهد و از این لحظات عبور کند. پس می گویم اشتباه مرا تکرار نکند.

این بازیکن آرژانتینی افزود: تلاش می کنم به او کمک کنم. شخصا با او صحبت می کنم، چه درون زمین و چه بیرون از آن. پیش از ضربه آزاد در بازی قبلی هم با او حرف زدم. اجازه دادم او این ضربه را بزند تا اعتماد به نفسش بیشتر شود. به نظرم به مرور شرایطش بهتر می شود.

وی گفت: کار ماریو خوب است. او برای پیشرفت تلاش می‌کند و شما می توانید پیشرفت او را به عنوان یک بازیکن ببینید. همانطور که از مصدومیت و بیماری خلاص می شویم، این دقیقا همان تلاشی است که ماریو می کند.

ته وز برای نخستین بار از زمانی که همراه با چلسی جام قهرمانی حذفی انگلیس درسال ۲۰۱۱ را بالای سر گرفت در رقابت های جام حذفی شرکت کرده است.


ته وز گفت: این اتفاق‌ها در باشگاه‌ها پیش می آید. در حال حاضر همه توجه‌ها به سمت روبرتو و ماریو است ولی این هم بسر می آید.

اگر سرخیو آگرو مصدوم نمی شد؛ بعید بود که بالوتلی به زمین برود. در شرایطی که دچار پارگی همسترینگ شده و دو هفته باید دور از میدان بماند ، سمیر نصری هم محروم شده، او به جای ادین ژکودر دقیقه ۷۱ به میدان رفت ، آن هم پس از گفت و گو هایی که مانچینی با او داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391