برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دیدار ویلانووا و گواردیولا در نیویورک

شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۲ — گل

سرمبی کنونی بارسا برای مشاوره پزشکی به نیویورک سفر کرده و این سفر برایش بهانه خوبی برای دیدار با یک دوست قدیمی هم بود

پپ گواردیولا و تیتو ویلانووا

تیتو ویلانووا، سرمربی کنونی بارسلونا که روز بیست دسامبر برای برداشتن غده سرطانی از روی غده پاروتیدش زیر تیغ جراحی رفته بود، حالا برای مشاوره با یک پزشک حاذق به نیویورک سفر کرده تا نظر او را درمورد بیماری اش و روند بهبود این بیماری جویا شود و در بازی۵شنبه شب بارسا مقابل کوردوبا روی نیمکت مربیگری بارسا ننشست.

حالا او از حضور کوتاه مدتش در منتهن برای دیدار با دوست قدیمی اش، پپ گواردیولا که مدتها بود او را ندیده بود بهره برد.

بعد از تصمیم پپ برای جدایی از نیمکت مربیگری بارسلونا بود که تیتو ، دستیار سابق پپ هوایت این تیم را در دست گرفت و در آن روزها به نظر می رسید که روابط آنها با فراز و نشیب هایی روبرو شده است

حالا سفر تیتو به نیویورک، عامل خوبی بوده تا این شک وشبهات برطرف شده تا بار دیگر دوستی آنها محکم شود. دوستی فوق العاده ای که یکی از عوامل موفقیت بارسا در دستیابی به بزرگترین موفقیت های ورزشی اش در طول تاریخ بود.

تیتو و پپ چند ساعتی را در خیابان های نیویورک با هم سپری کردند و در کمال آرامش شام باهم خوردند و با هم به گفتگو پرداختند. طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت این دیدار در روز پنجشنبه صورت گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391