برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ونگر: والکات همیشه نشان داده یک آرسنالی واقعی است

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۸ — گل

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، از تئو والکات خواست تا با تمدید قراردادش با این باشگاه، وفاداری اش را به توپچی‌ها ثابت کند.

تئو والکات و آرسن  ونگر

قرارداد این ملی پوش انگلیسی با آرسنال در پایان فصل جاری به اتمام می رسد اما به دلیل به توافق نرسیدن بر سر میزان دستمزد و همچنین پست بازی اش، حاضر به تمید قرارداد با توپچی‌ها نشده است.

با این وجود، ونگر همچنان امیدوار است که بتواند این ستاره جوان را که در ۱۶ سالگی، با انتقالی ۱۲ میلیون پوندی از ساوتهمپتون به خدمت گرفت، در تیمش حفظ کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" آنچه مهم است، حفظ بازیکنان جوان در این مقطع است. من آنها را در ۱۷، ۱۸ و ۱۹ سالگی به خدمت گرفتم و با خرید آنها دست به قمار زدم.

در حالی که خرید بازیکن ۲۵ ساله و قراردادن آنها در تیم آسان تر است. شما می دانید این چه معنایی دارید. برای خرید بازیکن ۱۷ یا ۱۸ ساله، باید حتما در کنار آنها بایستید. وقتی آنها مشغول یادگیری هستید، این خطر وجود دارد که شکست بخورید. وقتی چنین بازیکنانی را پرورش می دهید، انتظار دارید که آنها را در تیم تان نگه دارید و با آنها به موفقیت برسید.
من خوشحال خواهم شد که او پولی که لیاقتش را دارد، به دست بیاورد اما نباید فراموش کرد که ما او را زمانی که ۱۶ سال داشت به خدمت گرفتیم و پول زیادی خرج او کردیم.

من یک طرفدار پر و پا قرص او هستم و معتقدم که او از بودن در این باشگاه راضی است. تئو همیشه به من نشان داده که یک آرسنالی واقعی است."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391