برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زمن:اگر یازده نفره می ماندیم، همه چیز آسان تر می بود؛در نیمه دوم عقب کشیدیم

یکشنبه، ۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۰ — گل

سرمربی رم از نمایش تیمش برابر روسونری راضی و خوشحال بود

زدنک زمان

سرمربی رم در پایان دیدار تیمش مقابل میلان که با برد ۲-۴ جلوروسی همراه بود به شدت راضی و خوشحال در جمع خبرنگاران حضور یافت.

این بازی شنبه شب در استادیو الیمپیکوی شهر رم برگزار شد و جلوروسی موفق شد تا به لطف گلزنی نیکلاس بوردیسو، پابلو اوسوالدو و اریک لاملا (۲گل) از سد روسونری عبور کند و گلهای جیامپائولو پاتزینی و بویان کرکیچ نتوانست نتیجه ای را برای شاگردان الگری به همراه داشته باشد.

در پایان این بازی زدنک زمن، سرمربی باتجربه رم به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« میلان همیشه میلان است؛ آنها از نظر تکنیکی شرایط خوبی دارند و برای تیم های حریفشان مشکل خلق می کنند؛ به ویژه وقتی که ما ده نفره شدیم این مشکلات بیشتر احساس شد. من از عملکرد تیمم راضی و خوشحالم، به ویژه در نیمه اول.. در نیمه دوم ما تلاش کردیم که برتری مان را حفظ کنیم ولی نمی دانستیم چطور این کار را انجام دهیم.»

زمن دانیله ده روسی را در ترکیب تیمش قرار دارد و این تغییر نقش موثرش در جریان بازی را نشان داد. زمن ادامه داد:« در نیمه اول بازی خوبی را شاهد بودیم. چون ما تیم حریف راتحت فشار قرار می دادیم و در ضد حملات هم موفق بودیم. در نیمه دوم کمی عقب کشیدیم. ده روسی عملکرد فوق العاده ای داشت. هرچند که بعد از اتمام نیمه اول او خیلی تلاش کرد وگاهی در مهار بازیکن مستقیمش کم می آورد.»

او ادامه داد:« پیانیچ از نظر تکنیکی قوی است و کار خودش را انجام داد. من ترکیب اصلی تیمم را به نحوی انتخاب کردم که مرا مطمئن کند که می تواند فوتبال خوبی ارائه دهد. بردلی و ده روسی بیشتر از الساندرو فلورنزی نفوذ می کردند. پس من می خواستم میلان را بلوکه کنم. در نیمه دوم به میلان اجازه دادیم که در خط میانی بازی را دنبال کنم و شاهد بازی هم بودیم. اگر ما با ۱۱ بازیکن به کارمان در زمین ادامه می دادیم، همه چیز اسان تر می بود. »

درپایان این بازی میرالم پیانیچ هم صحبت مربی تیمش را تائید کرد و گفت:« شنبه شب ما خیلی بهتر از میلان بودیم. این معنای زیادی دارد. این بازی، یک بازی مهم مقابل یک تیم خوب بود. ما خوب بازیکردیم و در همه قسمت های زمین برتر از حریف بودیم و به حرکت خوبمان ادامه دادیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391