برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عکس کاسیاس دردسرساز شد

سه‌شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۹ — ایسنا

رییس امور حمل و نقل ترافیک اسپانیا در واکنش به درخواست یک موسسه‌ی‌ آموزش رانندگی برای جریمه کردن کاسیاس اعلام کرد بدون مستندات بیشتر نمی‌توان او را جریمه کند.

ایکر کاسیاس

پس از اینکه ایکر کاسیاس دستان خودش را در بیمارستان گچ گرفت و به خانه برمی‌گشت عکسی از او منتشر شد که کاسیاس را در حالت رانندگی با یک دست نشان می‌داد. هرچند سوژه عکس این بود که وی به تنهایی به بیمارستان رفته و کسی از مسئولان باشگاه او را همراهی نکرده اما این عکس برای یک نفر دیگر نیز مهم بود کسی که هیچ ارتباطی با فوتبال نداشت!

رییس امور حمل و نقل ترافیک اسپانیا در واکنش به این عکس گفت: مشخص نیست کاسیاس در سطح شهر در حال رانندگی است یا بزرگراه و نمی‌شود تنها با این عکس کاسیاس را جریمه کرد.

این مرجع ادامه داد این عکس به تنهایی نمی‌تواند دلیلی بر جریمه کردن کاسیاس باشد، اما اگر مستندات بیشتری به دست او برسد و مشخص شود کاسیاس در روند ترافیک خلل ایجاد کرده است، وی را جریمه خواهد کرد.

موسسه آموزش رانندگی پلاسنتینا در کاسرس پیش از این از رئیس امور حمل و نقل ترافیک در خواست کرده بود کاسیاس جریمه شود. آنتونیو مکادو در نامه‌ای به رئیس امور محل و نقل و ترافیک گفته بود: مدرسان ما به شاگردان می‌گویند که رانندگی با یک دست خلاف قانون است. حالا عکس‌هایی از کاسیاس منتشر شده که با دست گچ گرفته رانندگی می‌کرده است. چه باید کرد؟ کاسیاس نباید به خاطر شهرتش از جریمه معاف شود. او الگویی برای کل جامعه به شمار می‌رود و رفتارش بین مردم به خوبی دیده می‌شود.

کاسیاس با مصدومیت از ناحیه انگشت در بازی با والنسیا بین ۸ تا ۱۲ هفته خانه‌نشین شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391