برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی: پاری‌سن‌ژرمن در آینده بهتر نتیجه خواهد گرفت

چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۵ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن گفت: به مرور زمان بیشتر هماهنگ شده و نتایج بهتری کسب می‌کنیم.

کارلو  آنچلوتی

کارلو آنچلوتی در گفت‌وگویی با شبکه رادیویی ار.ت.ال اظهار داشت: هر چقدر بیشتر بازی کنیم، بازیکنان با تیم بیشتر هماهنگ می‌شوند. حس رقابت در تیم افزایش خواهد یافت و حتی اگر بازیکنی به دلیل مصدومیت یا محرومیت درخدمت نباشد، می توانیم با اتکا به دیگر نفرات به راه خود بدون مشکل ادامه دهیم و بهتر نتیجه بگیریم.

وی در این گفت‌وگو به نکاتی اینچنین اشاره کرد:

*آقای آنچلوتی، در پایان بازی با بوردو آنقدر از فوت «نیک برود»، مدیر بخش تحقیقات سن‌ژرمن و دوست صمیمی خود ناراحت بودید که در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نشدید. اکنون با دیدن چهره‌ شما به نظر می‌رسد هنوز هم از این بابت متاثر هستید.

نیک، دوستی صمیمی، با وفا و شخصیتی بسیار توانمند و بزرگ در کارش بود. کار فوق‌العاده خوبی را برای سن‌ژرمن انجام داد و یکسری از ساختارهای قدیمی را تغییر داد. با ایده‌های او، نگرشی تازه به باشگاه تزریق شد و سن‌ژرمن در مسیری بهتر گام برداشت. به نظرم باشگاه شخصیت کاملا بزرگی را از دست داد. کسی که بسیار حرفه‌ای بود.

*فکر می کنید باشگاه از این بابت لطمه دید؟

بی‌شک. درست است که در زندگی دنبال اهداف هستیم و مرگ دست ما نیست، اما واقعا از این بابت متاسف شدم. هدف باشگاه خشنود کردن هواداران و کسب رضایت رسانه‌ها است. معتقدم اگر سن‌ژرمن در موقعیت کنونی، بخشی از موفقیت سهم «نیک» بوده و ما از این بابت عزادار هستیم.

*با وجود این اتفاق ناگوار و تلخ، تیم شما در بوردو با کسب برد یک بر صفر، بردی ارزشمند کسب کرد. می توانید چند کلمه در مورد پیروزی که در ورزشگاه «ژک شبان‌ دلما»‌کسب کردید، حرف بزنید؟

بدیهی است روز یکشنبه برای همه ما سخت بود. اما بازیکنان بردی خوب کسب کردند. آنها لایق برد بودند. البته امکان کسب نتیجه‌ای بهتر هم بود...

*با بردی پرگل تر؟

بله. اما بوردو حریفی بسیار سخت‌کوش بود. در آن شرایط بازیکنان شخصیت و قدرت خودشان را نشان دادند و فکر می کنم مقابل بوردو عملکردی خوب داشتیم.

*با وجود این همه بازیکن که در کادر دارید، فکر می کنید وضعیت تیم در آینده بهتر هم شود؟

به طور قطع .هر چقدر بیشتر بازی کنیم، بازیکنان با تیم بیشتر هماهنگ می‌شوند. حس رقابت در تیم افزایش خواهد یافت و حتی اگر بازیکنی به دلیل مصدومیت یا محرومیت درخدمت نباشد، می توانیم با اتکا به دیگر نفرات به راه خود بدون مشکل ادامه دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391