برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرسنال ۵– وستهم۱؛ شن سرخ روان در امارات!

پنجشنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۲۲ — گل

آرسنال با توفانی ده‌دقیقه‌ای وستهم را پنج بر یک در هم کوبید و فاصله خود را با رده‌های بالای جدول کاهش داد.

تئو والکات و لوکاس پودولوسکی

جک ویلشر در این دیدار تا آستانه مصدومیت پیش رفت اما در حالی که آرسن ونگر بسیار نگران شده بود مشخص شد که ویلشر مشکلی ندارد.

توپچی‌ها بازی را خوب آغاز کردند ولی در دقیقه ۱۸ گل خوردند. ضربه سر ضعیف اولیویه ژیرو منجر به این شد که جک کالیسون با شوتی مهارنشدنی با پای چپ دروازه وویچیخ اشچسنی را باز کند.

آرسنال به حملاتش شدت داد و در دقیقه ۲۲ بود که چیپ عالی جک ویلشر مقابل پای لوکاس پودولسکی قرار گرفت و او با ضربه‌ای قدرتمند دروازه یوسی یاسکلاینن را گشود.

وستهم یک بار هم می‌توانست گل بزند اما ضربه چیپ کارلتون کول که از اشچسنی گذشته بود را آرون رمزی با وجود برخورد با توماس فرمالن از روی خط برگرداند.

آرسنال در ابتدای نیمه دوم توفان به پا کرد. ابتدا کرنر ولکات را ژیرو با شوت در دقیقه ۴۷ به گل تبدیل کرد. سپس ژیرو در دقیقه ۵۳ روی گل بعدی تاثیرگذار شد. روی حرکت او بود که پودولسکی صاحب توپ شد و آن را به سانتی کاسورلا سپرد. بازیکن اسپانیایی آرسنال با وجود فشار شدید اوبراین با پشت پا گلی زیبا به ثمر رساند.

یک دقیقه بعد تئو ولکات گل زد. سانتر پودولسکی در ضدحمله‌ای برق‌آسا به ولکات رسید و او هم گل‌زنی کرد.

ژیرو در دقیقه ۵۷ گل دوم خودش را هم زد. این بار باز هم پودولسکی توپ را سانتر کرد و مهاجم فرانسوی هم گل پنجم را به ثمر رساند.

سام آلاردایس دن پاتس را به میدان فرستاد تا با حملات آرسنال مقابله کند، اما او دقایقی پس از ورود به میدان در نبرد هوایی با باکاری سانیا مصدوم شد و مداوای او دقایق زیادی طول کشید و در نهایت او را از میدان بیرون بردند.

آرسنال در نهایت در این دیدار که با ۱۲ دقیقه وقت تلف‌شده تا دقیقه ۱۰۲ ادامه داشت پیروزی خوبی به دست آورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391