برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شروع جنجالهای بالوتلی در میلان: دو جریمه ای که در فرودگاه میلان ثبت شد

جمعه، ۲۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۹ — گل

کمی بیش از یک هفته طول کشید تا ماریو بالوتلی، این بار در ایتالیا روی جلد رسانه های خبری برود .

ماریو  بالوتلی

. رسانه های ارتباطی ایتالیا بعد از گذشت تنها ۹ روز از پیوستن ماریو بالوتلی به میلان اخباری غیرورزشی را در مورد او روی جلد بردند. روز ۲۹ ژانویه بود که او از سیتی به میلان منتقل شد و در اولین بازی ای که برای تیمش به میدان رفت گلزنی کرد ؛ شاید نمایش او در زمین فوتبال فوق العاده بوده باشد ولی این طور به نظر می رسد که جنجالهای غیرفوتبالی او پایانی ندارد.

روز پنجشنبه رسانه های ایتالیایی در گزارش های خود به این نکته اشاره کردند که بالوتلی بعد از پارک کردن خودرویش در منطقه پارک ممنوع فرودگاه لیناته میلان، با مسئولان فرودگاه شهر میلان به جرو بحث پرداخت دو نفر از نیروهای امنیتی از بالوتلی خواستند تا اتومبیلش را از آن جا حرکت دهد ولی بالوتلی که به خاطر این درخواست عصبانی شده بود،در نهایت اتومبیلش را در همان جا پارک کرد.

مسئولان او را جریمه کردند و همین جنجال جدیدی برای بالوتلی این بار در ایتالیا بود. او از نشان دادن مدارکش به مسئولان امتناع کرد و همین باعث شد تا نیروهای پلیس در این ماجرا دخالت کنند.طبق گزارش لاستامپا، بالوتلی دو جریمه را دریافت کرد. یکی به خاطر به همراه نداشتن مدارک بیمه اتومبیلش و دیگری هم به خاطر امتناع از ارائه مدارکش. البته یکی از این جریمه های او بخشیده شد، چون خودرویش را در آن جای پارک رها نکرد و آن را جابجا نمود.

این اتفاق زمانی رخ داد که بالوتلی از آمستردام به میلان بازگشته بود و بعد از حضور در اردوی آتزوری همراه با نامزدش فانی نگوئشا در شهر میلان حضور داشت.

البته باشگاه میلان بلافاصله چنین خبری را تکذیب کرد:« یکی از نیروهای پلیس محلی قصد چک کردن مدارک آئودی ماریو بالوتلی را داشت. برخلاف آنچه برخی منابع بازتاب دادند، هیچ مشکلی به وجود نیامد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391