برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر: فدراسیون های ملی باید با فساد در بازی‌ها مقابله کنند

دوشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۱ — واحد مرکزی خبر

سپ بلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال - فیفا - اعلام کرد این نهاد ورزشی به تنهایی نمی تواند با فساد در بازی‌ها مقابله کند و فدراسیون های کشورهای مختلف نیز باید دراین باره به فیفا کمک کنند.

سپ بلاتر

بلاتر معتقد است دویست و نه فدراسیون ملی عضو فیفا به علاوه کنفدراسیون های قاره ای باید با تشکیل کمیته های اخلاقی برای انجام تحقیق و مجازات عاملان فساد از فیفا الگو برداری کنند.
بلاتر گفت:« فیفا به تنهایی نمی تواند محکمه سیصد میلیون نفر در فوتبال باشد. »
فیفا - پس از آن که در سال دو هزار و ده و یازده کانون رسوایی های مربوط به فساد قرار گرفت - با ایجاد دو بخش کمیته اخلاقی خود را تقویت کرد.
یکی از این بخش‌ها درباره این پرونده‌ها تحقیق و دیگری درباره آنها قضاوت و مجازلات های لازم را اجرا خواهد کرد.
فیفا همچنین کمیته ای جداگانه برای بررسی حسابهای مالی نامزدهای احراز سمت در کمیته های فیفا تعیین کرده است. رئیس فیفا گفت:« اگر این دو کمیته در همه فدراسیون های ملی و کنفدراسیون‌ها ایجاد شوند می توان کاری انجام داد.»
بلاتر در گذشته همواره اعلام کرده است مسئول اعضای کمیته های اجرایی نیست که توسط کنفدراسیون های قاره ای انتخاب می شوند.
فیفا قراراست در کنگره سالانه خود در ماه مه در باره اصلاحات بیشتر از جمله احتمال قرار دادن محدودیت سنی برای مقامات منتخب و محدودیت زمان تصدی یک سمت گفتگو کند.
به گزارش خبرگزاری رویترز از برن، بلاتر گفت:« در کنگره سالانه ما به برنامه های اصلاحات پایان خواهیم داد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391