برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر پیشنهاد کرد دوره ریاست فیفا به هشت سال افزایش یابد

یکشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۲۰ — واحد مرکزی خبر

سپ بلاتر رئیس فدارسیون بین المللی فوتبال فیفا امروز یکشنبه پیشنهاد کرد دوره ریاست فیفا از چهار سال به هشت سال افزایش یابد.

سپ بلاتر

بلاتر پیش از مسابقه نهایی جام ملتهای آفریقا در مصاحبه ای گفت:« اگر ریاست فیفا کارش را خوب انجام داده باشد متوقف می شود و اگر بسیار خوب انجام داده باشد می تواند چهار سال دیگر کارش را ادامه دهد.»
بلاتر هفتاد و شش ساله که از سال هزار و نهصد و هشتاد و هشت ریاست فیفا را بر عهده گرفته امکان تلاش دوباره برای رسیدن به این مقام در سال دو هزار و پانزده را رد نکرد.
بلاتر در پاسخ به این پرسش که آیا دوباره برای رسیدن این مقام تلاش خواهد کرد گفت:« از من نپرسید در سال دو هزار و پانزده چه اتفاقی خواهد افتاد . من می گویم برای فیفای خودم مبارزه خواهم کرد من گفته ام که این آخرین ماموریتم است.»
بلاتر که دوران ریاستش بر فیفا تحت الشعاع ادعاهای فساد در فدراسیون قرار داشت یکی از عوامل اصلی ترغیب آفریقای جنوبی برای کسب میزبانی جام جهانی سال دو هزار و ده بود.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از ژوهانسبورگ ، اسپانیا در همان استادیومی که امشب بازی نهایی جام ملتهای آفریقا برگزار می شود به مقام قهرمانی جام جهانی سال دو هزار ده دست یافت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391