برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته تجدید نظر فیفا مجازات‌ها بر ضد بلغارستان و مجارستان را تایید کرد

سه‌شنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۰ — واحد مرکزی خبر

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) روز سه شنبه اعلام کرد کمیته تجدید نظر این فدراسیون حکم مجازات های تعیین شده بر علیه بلغارستان و مجارستان را تایید کرد.

این دو کشور محکوم هستند به دلیل حوادث نژاد پرستانه ، بازی بعدی خانگی خود را در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و چهارده برزیل پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگر برگزار کنند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لوزان، سخنگوی فیفا گفت:«درخواست تجدید نظر فدراسیون فوتبال مجارستان و اتحادیه فوتبال بلغارستان هر دو رد و حکم بیستم نوامبر کمیته انظباطی در خصوص این پرونده‌ها تایید شد.»
با توجه به این تصمیم دیدار تیم های مجارستان مقابل رومانی و بلغارستان در مقابل مالت که برای بیست و دوم مارس پیش بینی شده، پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. فدراسیون فوتبال مجارستان و اتحادیه فوتبال بلغارستان همچنین هر یک به ترتیب به پرداخت سی و سه هزار و بیست و نه هزار یورو جریمه محکوم شدند.
فدراسیون بین المللی فوتبال همچنین به این کشورها هشدار داد در صورت تکرار حوادث نژاد پرستانه با مجازات های سنگین تری از جمله کسر امتیاز و محرومیت از مسابقات مواجه خواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391