برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل بوسکه: نمی توانم همه بازیکنان خوب اسپانیا را به تیم ملی دعوت کنم

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۱ — گل

او اعلام کرده بود در دیدار دوستانه مقابل اروگوئه، به بازیکنان جدیدی فرصت تجربه حضور در تیم ملی را خواهد داد اما در فهرست او برای این دیدار تنها نام دو بازیکن جدید دیده می شود

بیسنته دل بوسکه

ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، معتقد است به دلیل تعداد زیاد بازیکنان خوبی که فوتبال این کشور دارد، نمی تواند همه بازیکنانی که شایستگی حضور در تیم ملی را دارند، به تیمش دعوت کند.

دل بوسکه هفته گذشته اعلام کرده بود در دیدار دوستانه مقابل اروگوئه، به بازیکنان جدیدی فرصت تجربه حضور در تیم ملی را خواهد داد اما در فهرست او برای این دیدار تنها نام دو بازیکن جدید، ایسکو و آزپلیکوئتا، دیده می شود و خبری از میچو، مهاجم سوانسی نیست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" با چنین بازیکنانی، همیشه این احساس بد را پیدا می کنم که نمی توانم همه بازیکنان شایسته را دعوت کنم. اما مطمئنا آنهایی که دعوت می شوند، شایستگی اش را دارند.

این بازی دوستانه است و ما می توانستیم بازیکنان بیشتری را تست کنیم اما ما باید آماده سازی مان را با جدیت بیشتری انجام بدهیم. ما مقابل رقیبی جدی قرار می گیریم که قهرمان کوپا آمریکاست و در جام جهانی به مقام چهارم رسیده است.

من به ارزش های میچو واقف هستم و از گلزنی های او در لیگ برتر اطلاع دارم اما این بار جایی برای او پیدا نکردم. همین طور برای یاگو آسپاس (بازیکن سلتاویگو).

من آدم صادقی هستم و چیزی را پنهان نمی کنم. در پست میچو، ما ۶-۵ بازیکن دیگر داریم.

ما بازیکنان باکیفیتی در خط میانی داریم. تنها به بازیکنان زیر ۲۱ سال ما نگاه کنید. ایسکو و تیاگو بازیکنان فوق العاده ای هستند اما آنها تنها بازیکنان ما نیستند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391