برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دونادونی: آث میلان به بالوتلی خلاصه نمی شود

جمعه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۲ — واحد مرکزی خبر

سرمربی پارما به بازیکنانش هشدار داد در بازی با آث میلان بر روی بالوتلی مترکز نشوند زیرا آث میلان در همه جای زمین از مهره هایی تقریبا برابر استفاده می کند.

روبرتو دونادونی

روبرتو دونادونی سرمربی پارما بر این باور است که تیم وی در تدارک برای رویارویی روز جمعه با آث میلان نگرانیهایی بیش از بالوتلی دارد.
این بازیکن بیست و دو ساله از زمان بازگشت به سری آ طی دو بازی گذشته سه گل به ثمر رسانده است با این حال دونادونی تاکید کرد که آ ث میلان بازیکنان خطرناک بسیاری دارد.

وی به خبرنگاران گفت اگر بالوتلی را مهار کنید، بازیکنان دیگری آماده اند که از اوضاع استفاده کنند، میلان به بالوتلی خلاصه نمی شود.
دونادونی گفت پس از فایق بر جو ورزشگاه باید تمرکز خود را بر روی بازی بگذاریم و به خاطر داشته باشیم که این بازی برای ما از اهمیت فوق العاده ای برخودار است.
وی گفت اگر با این باور که تیمی ضعیفتر هستیم به مصاف آث میلان برویم اشتباهی بزرگ خواهد بود. وی گفت اینکه بدانیم با تیم بزرگ روبرو خوایه شد بسیار مهم است اما مهمترین این است که بدانیم می توانیم خود را در این بازی اثبات کنیم.
وی گفت همچنین نباید انتظار داشته باشیم که آث میلان در این بازی زیاد جدی نباشد و توان خود را برای بازی در بارسلونا در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا ذخیره کند. گفتنی است براساس برنامه پارما و آث میلان جمعه شب دیدار خواهند کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391