برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گالیانی : برای جذب کاکا، نیازی به سفر به مادرید نیست

یکشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۹ — گل

آیا کاکا حاضر می شود برای بازگشت به میلان از ۱۰ میلیون یورو بگذرد....؟

ریکاردو کاکا

این روزها مذاکرات بر سر انتقال ریکاردو کاکا ستاره سال های نه چندان دور روسونری که در حال حاضر ۳۰ سال سن دارد، و بازگشت او به سن سیرو همچنان ادامه دارد و گفتنی است که باشگاه رئال مادرید برای انجام این انتقال، خواهان ۲۵ میلیون یورو شده و البته در رابطه با دستمزد کاکا هنوز تصمیم گیری نهایی گرفته نشده.

آدریانو گالیانی نائب رئیس باشگاه میلان در تازه ترین صحبت های خود تایید کرد که آنها در حال مذاکره برای بازگرداندن کاکا به میلان هستند؛ هر چند که امیدوارند او را به صورت قرضی به خدمت بگیرند.

به نقل از ac-milan.ir-نشریه گاتزتا دلوسپورت مدعی شد که باشگاه رئال مادرید و میلان بر سر انتقال قرضی ۲۴ ماهه کاکا به میلان این باشگاه به توافقات اولیه رسیده اند که با توجه به سفر روز سه شنبه گالیانی به مادرید همه چیز مشخص خواهد شد. در سوی دیگر اسکای اسپورت ایتالیا گزارش داد که آدریانو گالیانی پیش از این سفر می خواهد که از بابت دستمزد کاکا مطمئن شود.در حال حاضر کاکا پذیرفته که برای بازگشت به میلان دستمزد خود را کاهش دهد اما باید دید در ساعات و روزهای پیش رو چه رخ خواهد داد.

تازه ترین گزارشات حاکی از آن هستند که میلان کاکا را در یک انتقال قرضی تا ژوئن ۲۰۱۵ به ارزش ۱۵ میلیون یورو می خواهد ؛ هر چند که دستمزد او در این مدت قابل افزایش است و این بدان معنا است که با توجه به ارزش ۲۵ میلیونی کاکا ,او می بایست از ۱۰ میلیون یورو از دستمزد خود تا پایان قراردادش با باشگاه مادرید (۲۰۱۵ ) بگذرد.

دراین میان، آدریانو گالیانی ، صبح روز شنبه به خبرنگاران در این رابطه چنین گفت : " در حال مذاکره برای بازگرداندن کاکا به میلان هستیم ؛هر چند که این انتقال دشوار بوده اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد.هر سه طرف ( میلان ،رئال و خود بازیکن کاکا ) باید برای این انتقال همکاری کنند.کاکا می خواهد به میلان بازگردد ما نیز او را می خواهیم و رئال مادرید هم قصد فروش او را دارد- اما مشکلاتی بر سر این انتقال وجود دارد. آیا این یک انتقال قرضی خواهد بود؟ باید صبر کرد و دید.در حال حاضر در ایتالیا حد و مرزی وجود دارد که نمی توان بیش از آن دستمزد به یک بازیکن پرداخت کرد و ما باید به یک راه حل مناسب در این رابطه برسیم"

کاکا شش سال رویایی را در میلان سپری کرد و سپس در تابستان سال ۲۰۰۹ با قراردادی به ارزش ۷۰ میلیون یورو راهی مادرید شد.گالیانی در این باره گفت: " عشق ما به کاکا هرگز تمام نمی شود و نشده بود.ما در گذشته مجبور به فروش او بودیم"

گالیانی در پایان در رابطه با سفر روز سه شنبه خود به مادرید برای کاکا چنین گفت :" حتما نیازی نیست که برای این انتقال به مادرید سفر کنم و حتی می شود از راه ایمیل و فکس هم برای این موضوع خاص به توافق رسید"

تازه ترین گزارشات حاکی از آن هستند که کاکا با قراردادی ۳۰ ماه به ارزش ۲۰ میلیون یورو به زودی راهی سن سیرو و میلان خواهد شد و رئال مادرید نیز با این انتقال موافقت کرده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391